Podnikání

Svou cílovku najdete na veletrzích a výstavách. Ale jak ji zaujmout?

Hledáte efektivní způsob, jak zaujmou cílovou skupinu klientů a zajímavé obchodní partnery? Pro každý jednotlivý segment podnikání funguje něco jiného, ale přesto je jedna univerzální metoda, která se vyplatí vždy. Prezentujte své služby a produkty na veletrzích a výstavách. Právě zde se totiž pohybuje právě ta vaše „cílovka. Počítejte však s tím, že podobné záměry má i vaše konkurence. A uspět v prostředí, které je doslova nabité spoustou dalších stánků, není tak úplně jednoduché.
Jak tedy upoutat pozornost potenciálních zákazníků? Musíte je zaujmout. Klasické přenosné prezentační systémy jsou samozřejmostí, ale měli byste sáhnout i po těžším kalibru. Co takhle tématická konstrukce, která bude vyčnívat nad ostatními stánky? Je jasné, že se neobejdete bez pomoci někoho, kdo má výstavní expozice takříkajíc v malíku. Zkuste to s profesionály z firmy Exposale, která je na trhu již přes dvacet let. Exposale vznikla v roce 1993 jako menší rodinná firma. Dnes disponuje vlastní truhlářskou a zámečnickou dílnou, skladem, showroomem, kancelářemi a grafickým studiem. Nabízí komplexní služby, které zahrnují vše od přípravy a tisku letáků, zajištění přenosných prezentačních systémů (např. stojany, bannery, stěny apod.), až po realizace výstavních expozic.
Česká firma Exposale má bohaté zkušenosti s realizací výstavních expozic nejen u nás a v Evropě, ale také v zámoří. Během své mnohaleté působnosti pomáhala klientům v USA, Číně či Singapuru. A nejen s expozicemi – v případě potřeby za vás zajistí také organizaci vlastní akce (např. kongresu). Vy se budete věnovat tomu, co je pro vás důležité – svému byznysu. Odborníci z Exposale se postarají o tlumočníky, hostesky, catering, ubytování, zábavní program a další aspekty, bez kterých by se akce nemohla konat. Tak co vy na to? Chcete-li se dozvědět více a podívat se na ukázky realizovaných expozic, zamiřte na www.exposale.cz.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije