Zdraví

Kentoya Fitness – místo, kde svou postavu formují ti nejlepší

Mít tak postavu jako Arnold Schwarzenegger nebo alespoň Sylvester Stallone, který muž by odmítl. A ženy? Těm se zase líbí vypracované tělo Olgy Šípkové. Realita je bohužel trochu jiná a většina z nás naopak zápasí s přebytečnými kily a usilovně se snažíme přeměnit tukové zásoby na svaly. Což o to, i tlouštík se může proměnit na vysportovaného jedince, ale jen za předpokladu změny režimu, odříkání a samozřejmě i cvičení. Pokud jste se již v minulosti o něco podobného snažili, ale následně zjistili, že vaše snaha nikam nevede, možná jste někde udělali chybu. Posilovali jste doma před televizí, nebo jste navštěvovali kvalitní posilovnu?
Nedisponujete-li arzenálem kvalitních (a tedy i drahých) přístrojů, pak váš domácí trénink bude k ničemu. Mimo to – kdo pro vás sestaví cvičební plán, ukáže vám techniku jednotlivých cviků a upozorní vás na chyby? Myslíte-li to s formováním postavy vážně, posilovně se nevyhněte. A stojíte-li o komplexní péči odborníků, měli byste se vydat do posilovny Praha Kentoya Fitness, které vám nabídne perfektní zázemí. A to jak technické, tak i lidské. V Kentoya Fitness na vás čeká mnohem více než jen několik archaických strojů a nepříjemný osobní trenér, kterému se raději vyhnete obloukem.
Výběr fitka je základním předpokladem k úspěchu a zmíněné fitness centrum Praha vás dostane nejen moderním zařízením, ale také přítomností známých osobností. Jídelníček a cvičební program na míru vám sestaví vicemistr Evropy 2005 a vicemistr světa v kulturistice Marek Dočekal nebo některý z mnoha dalších profesionálů. Pokud v posilovně narazíte na mistra světa v ČR v bmx Dominika Nekolného, Miss Bohemia 2008 Kateřinu Šonkovou a další známé osobnosti, nedivte se. I ty totiž zjistily, že jim Kentoya Fitness nabídne mnohem více než většina obyčejných fitness center. Součástí komplexu je také solárium Praha a stejně jako v případě fitka, i zde můžete počítat s profesionální péči. Zdejší odborníci vám poradí s výběrem vhodné kosmetiky a stejně tak i ideální intenzitou opalování. O vaši přirozeně hnědou pokožku se postarají přístroje Luxura 520 Turbo a Ergo Line 600.
Další důležité informace o fitness centru Kentoya Fitness najdete na webu www.kentoyafitness.cz. Foto: stockvault.net

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije