Dovolená a cestování

Jedna kapsa prázdná, druhá vysypaná? Perfektní dovolenou si můžete dovolit i tak!

Léto se nezadržitelně blíží a s ním i čas dovolených. I vy se jistě na svých pár dní volna těšíte a možná jste si již v předstihu sbalili kufry. Anebo naopak zápasíte s omezeným rozpočtem a začínáte propadat depresi? Ale no tak, v dnešní době přece nemusíte celý rok šetřit, abyste si mohli dopřát perfektní relaxaci u nás či v zahraničí. Stačí se poohlédnout po atraktivních slevách a vybrat si pobyt, která stoprocentně odpovídá vašim představám. Můžete vyrazit jako solitér, nebo s sebou přibrat partnera, děti, psa a když na to přijde, třeba i tchyni. Ale vše pěkně popořádku. Zajímá vás, kde najdete všechny slevy na pobyty na jednom místě?

Je libo wellness, nebo třeba výlet do Paříže?

Vašim odrazovým můstkem se může stát portál NewGo.cz, který soustředí spoustu zajímavých slev na pobyty. Dvoudenní romantické wellness v Tatrách, procedury v městských lázních v Třeboni, nebo unikátní atmosféra jihomoravských sklípků. Za zmínku stojí také nejromantičtější místo v Evropě – Paříž, první konopné lázně v České republice nebo výlet do legendárního Legolandu. Stačí si vybrat, zarezervovat a vyrazit!

Nenechte si pláchnout příležitost mezi prsty

Pobyty, které najdete v nabídce na NewGo.cz, jsou zlevněny o desítky procent, většinou dokonce více než o polovinu, nicméně počet voucherů je omezený a musíte jednat rychle. V případě, že na portálu nenajdete žádné vhodné místo, nic si z toho nedělejte. Nabídka pobytů se neustále mění a necháte-li si zasílat na e-mail informace o novinkách, budete o nich vědět jako první.
Není co dodat, slevy na pobyty jsou zkrátka neodolatelné a možná si díky nim dopřejete malou dovolenou i několikrát za rok. Proč šetřit, když si můžete užívat za pár korun?

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije