Horké tipy

Ninebot: Futuristická dvoukolka, která je levnější než Segway

Chození pěšky je bezesporu zdravé, ale existují mnohem efektivnější způsoby, jak se dostat z bodu A do bodu B. Můžete si nazout brusle, osedlat bicykl, usednout na motorku nebo do auta. Všechny zmíněné varianty mají svá pro i proti, nicméně žádná z nich není tak stylová jako balanční elektrická dvoukolka. Nic vám to neříká? Možná tento nevšední dopravní prostředek s futuristickým designem znáte pod názvem Segway. Perfektně se ovládá – stačí lehký předklon a vyrazíte kupředu, náklonem vzad zase couváte. Dvoukolky jsou poměrně rychlé a transport díky nim získává úplně nový rozměr.

Segway je perfektní, bohužel příliš drahý

Elektricky napájené dvoukolky se dostaly na trh v roce 2001 a již od počátku dominovala značka Segway. Uplatnění netradičních vozítek je velmi široké – využívají se pro pohyb ve městě, v terénu, ale také v halách a skladech. Okamžitě se dostaly do středu zájmu, a to jak v soukromém, tak i veřejném sektoru. Staly se synonymem snadné, ekologické a svižné dopravy, nicméně spoustu potenciálních zájemců odradila vysoká pořizovací cena. V současné době naštěstí existuje levnější a přesto plnohodnotná alternativa. Značce Segway se zrodila konkurence v podobě elektrických dvoukolek Ninebot.

Proč si pořídit balanční dvoukolku Ninebot?

Největší výhoda balančních dvoukolek Ninebot tkví v průměru o 40 % nižší pořizovací ceně oproti vozítkům značky Segway. Levnější však v tomto případě neznamená méně kvalitní. Výrobky Ninebot jsou naopak z technologického i bezpečnostního hlediska plně srovnatelné. Design je otázkou osobního vkusu, ale laická i odborná veřejnost ho hodnotí velmi kladně. balancni-dvoukolka Co se týče bližších technických parametrů, dvoukolky Ninebot pohání dva vysokokapacitní Li-ion akumulátory, které zajišťují 20 – 30 km dojezdovou vzdálenost (závisí na náročnosti terénu, váze a rychlosti jízdy). O pohyb se stará vyspělý procesor, který dává pokyny dvěma výkonným a maximálně úsporným elektromotorům. A stabilitu garantuje záložní kontrolní systém, který neustále kontroluje stoprocentní funkčnost klíčových okruhů.

Do města, terénu i na golfový trávník

Rozhodnete-li se pro vlastní dvoukolu Ninebot, budete si moc vybrat mezi čtyřmi základními variantami. Do města (zpevněný a rovný povrch) je jako stvořený typ Ninebot-CITY, do terénu Ninebot-OFFROAD a na golfové hřiště Ninebot-GOLF, který disponuje držákem golfových bagů. Horkou novinkou je model NINEBOT, kterého lze ovládat prostřednictvím aplikace v chytrém telefonu. Tak co vy na to? Pořídíte si dopravní prostředek budoucnosti současnosti? Ninebot rozhodně stojí za zvážení… ninebot-dvoukolka

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije