Dovolená a cestování

Chorvatsko – dovolená se vším všudy

Až si budete lámat hlavu, kam se letos vydáte na dovolenou, vzpomeňte si na nejoblíbenější evropskou přímořskou zemi, kam každoročně proudí obrovské množství turistů. Nejedná se o Itálii či Španělsko, ale populární Chorvatsko, které je cenově dostupné a navíc nabízí neskutečně pestré možnosti vyžití. Sbalte si kufry, sezóna začíná v květnu a zájem bude tak obrovský, že bude většina apartmánů beznadějně vyprodaná. Pojďme se spolu na krásy balkánské země podívat blíž. Proč právě do Chorvatska?
Při výběru ideální dovolené si je třeba uvědomit, co od ní očekáváte. Chcete se celý den válet na pláži a sem tam se zchladit v příjemném moři? Nebo snad toužíte po adrenalinu a sportovním vyžití? V případě Chorvatska budou spokojeny obě cílové skupiny. Dovolená Chorvatsko patří k univerzálním dovoleným, na které si přijde každý na své. Krásné písčité pláže přímo vybízí k tomu, abyste na nich celý den nehnutě chytali bronz. Dravé horské řeky zase svádějí k raftingu. A starobylé místní památky? Ty věrně čekají, až si je přijdete prohlédnou zblízka. Jak sami vidíte, Chorvatsko je zemí, kde se rozhodně nebudete nudit. Chcete se do Chorvatska dostat levně?
Co si budeme namlouvat, při výběru zájezdy Chorvatsko se většina lidí řídí právě cenou. Pokud je pro vás rozhodující bezkonkurenční poměr kvality ubytování a ceny, vyberte si last minute Chorvatsko od cestovní agentury NewTravel. Jedině tak budete mít jistotu, že vaše dovolená dopadne podle vašich představ. NewTravel patří mezi největší cestovní agentury v České republice a vždy nabízí něco, co u konkurence nenajdete. S takovou agenturou si dovolenou užijete na 100%.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Máš rád turistiku? Pak ti ve výbavě nesmí chybět funkční outdoorové kalhoty od značky Kilpi!

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije