Chcete zesnulému prokázat úctu? Rozlučte se s ním tak, jak si to vždy přál...

Nezáleží na tom, jestli přijde v momentě, kdy ji nečekáme, nebo v předem stanovený termín. Vždy je spojena s obrovským zármutkem a musíme se s ní smířit, nebo alespoň naučit žít. O čem je řeč? Samozřejmě o smrti blízkého člověka, která je nedílnou součástí života. A my, jakožto zarmoucení pozůstalí, máme povinnost připravit obřad přesně podle jeho přání. A protože jde o poslední službu, prostřednictvím které zesnulé osobě prokážeme úctu, neměli bychom brát výběr pohřební služby na lehkou váhu. V dnešním článku se proto zaměříme na komplexní služby, které poskytuje pražská pohřební služba Helfi s.r.o.. Chcete-li, aby se pohřeb obešel bez jakýchkoliv komplikací a vy se tak mohli plně soustředit na samotné rozloučení, nepřestávejte číst...

Nepřidělávejte si zbytečné starosti, Helfi vše zařídí za vás

Zajištění všech služeb a administrativních záležitostí bohužel k pohřbu neodmyslitelně patří a nikdo se zařizování nevyhne. Pokud však stojíte o to, aby se vše odehrálo přesně podle vašich představ a vy se nemuseli starat o nic víc, než o to nejnutnější, pak by vaše volba měla padnout právě na renomovanou pohřební službu. Pohřební služba Praha Helfi zajišťuje komplexní služby pro celou Prahu a okolí a své jméno si vybudovala profesionálním a etickým přístupem. Renomovaný pohřební ústav Praha zařizuje honosné pohřby, ale také ekonomické kremace Praha a všechny související služby.

Ekonomický, nebo honosný pohřeb? Je to je na vás...

Pro pozůstalé, kteří si nemohou dovolit, nebo z nějakého důvodu nechtějí ceremoniál v obřadní síni či kostele, je v nabídce k mání pohřeb bez obřadu. Ten si lze zarezervovat online přímo na www.pohrebnisluzba-praha.eu a ušetřit tak spoustu času. Kremace Praha, která proběhne ve stanovený čas, se může objednavatel samozřejmě zúčastnit. Pohřební služba Helfi zařídí nejen samotné zpopelnění, ale také převoz zesnulého a veškeré administrativní záležitosti. Ekonomický pohřeb, který pohřební služba Praha nabízí, je samozřejmě jen jednou z variant a v podstatě je jen na vás, jaké požadavky budete ohledně posledního rozloučení mít. Pohřební služba Praha Helfi je schopna zařídit jakýkoliv typ pohřbu a to v celém rozsahu – od výroby věnců až po kamenické práce a netradiční obřad.

Publikováno: 20. 05. 2014 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Horké tipy

Autor: Honza Vodička

Tagy: ekonomický pohřeb praha | kremace praha | pohřební služba helfi | pohřební služba praha