Horké tipy

Chcete zesnulému prokázat úctu? Rozlučte se s ním tak, jak si to vždy přál…

Nezáleží na tom, jestli přijde v momentě, kdy ji nečekáme, nebo v předem stanovený termín. Vždy je spojena s obrovským zármutkem a musíme se s ní smířit, nebo alespoň naučit žít. O čem je řeč? Samozřejmě o smrti blízkého člověka, která je nedílnou součástí života. A my, jakožto zarmoucení pozůstalí, máme povinnost připravit obřad přesně podle jeho přání. A protože jde o poslední službu, prostřednictvím které zesnulé osobě prokážeme úctu, neměli bychom brát výběr pohřební služby na lehkou váhu. V dnešním článku se proto zaměříme na komplexní služby, které poskytuje pražská pohřební služba Helfi s.r.o.. Chcete-li, aby se pohřeb obešel bez jakýchkoliv komplikací a vy se tak mohli plně soustředit na samotné rozloučení, nepřestávejte číst…

Nepřidělávejte si zbytečné starosti, Helfi vše zařídí za vás

Zajištění všech služeb a administrativních záležitostí bohužel k pohřbu neodmyslitelně patří a nikdo se zařizování nevyhne. Pokud však stojíte o to, aby se vše odehrálo přesně podle vašich představ a vy se nemuseli starat o nic víc, než o to nejnutnější, pak by vaše volba měla padnout právě na renomovanou pohřební službu. Pohřební služba Praha Helfi zajišťuje komplexní služby pro celou Prahu a okolí a své jméno si vybudovala profesionálním a etickým přístupem. Renomovaný pohřební ústav Praha zařizuje honosné pohřby, ale také ekonomické kremace Praha a všechny související služby.

Ekonomický, nebo honosný pohřeb? Je to je na vás…

Pro pozůstalé, kteří si nemohou dovolit, nebo z nějakého důvodu nechtějí ceremoniál v obřadní síni či kostele, je v nabídce k mání pohřeb bez obřadu. Ten si lze zarezervovat online přímo na www.pohrebnisluzba-praha.eu a ušetřit tak spoustu času. Kremace Praha, která proběhne ve stanovený čas, se může objednavatel samozřejmě zúčastnit. Pohřební služba Helfi zařídí nejen samotné zpopelnění, ale také převoz zesnulého a veškeré administrativní záležitosti. Ekonomický pohřeb, který pohřební služba Praha nabízí, je samozřejmě jen jednou z variant a v podstatě je jen na vás, jaké požadavky budete ohledně posledního rozloučení mít. Pohřební služba Praha Helfi je schopna zařídit jakýkoliv typ pohřbu a to v celém rozsahu – od výroby věnců až po kamenické práce a netradiční obřad.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Máš rád turistiku? Pak ti ve výbavě nesmí chybět funkční outdoorové kalhoty od značky Kilpi!

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije