Volný čas a sport

I vy můžete být v jenom kole

Potýkáte se s nadváhou, stejně jako s přemírou volného času? Spojte příjemné s užitečným a začněte se věnovat aktivitě, která vás zabaví a zároveň dostane do formy. Řeč nebude o ničem jiném, než o cyklistice, která je již několik desítek let jedním z nejoblíbenějších sportů vůbec. K tomu, abyste si projížďky opravdu užili, však budete potřebovat pořádný bicykl. Nespokojte se s napodobeninou kola, kterou jste si pořídili v rámci výprodeje nejmenovaného supermarketu a udělejte si radost stojem, za který by se nemusel stydět ani Louis Armstrong. Na takovém se vám pojede jedna radost!

Není kolo, jako kolo

K tomu, abyste si pořídili kvalitní kolo, ještě nemusíte patřit k profesionálním cyklistům. Na podezřele levných napodobeninách si jízdu nikdy nevychutnáte tak, jako na kolech s odlehčeným rámem a kvalitními převody. Pokud vám nevyhovuje nabídka místního prodejce, poohlédněte se po novém kousku u heliasport.cz. Internetový obchod provozuje společnost Helia Trade s.r.o., kterou založila trojice úspěšných sportovců, bratrů Kestlových. V nabídce najdete moderní kola vhodná pro rekreační i aktivní jízdu, stejně jako cyklistické tretry a další příslušenství. V rámci své bezpečnosti neopomeňte ani cyklistické přilby – několik set či tisíc korun za vaše zdraví rozhodně stojí.

Proč kolo z heliasport.cz?

Internetových prodejců, kteří nabízí sportovní potřeby, je jako hub po dešti a proto by vás mělo zajímat, proč si vybrat kolo právě u heliasport.cz. E-shop (a několik kamenných prodejen) se mohou pochlubit širokým sortimentem, nízkými cenami, ale především osobním přístupem kvalifikovaných zaměstnanců, kteří vám ochotně poradí s výběrem. Nakupovat můžete i na splátky a v případě registrace dostanete zákaznickou kartu, jež zaručuje velmi zajímavé slevy. A tip na závěr? Mrkněte na kola Specialized, která patří k tomu nejlepšímu, s ohledem na poměr ceny a kvality.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije