Volný čas a sport

I vy můžete být v jenom kole

Potýkáte se s nadváhou, stejně jako s přemírou volného času? Spojte příjemné s užitečným a začněte se věnovat aktivitě, která vás zabaví a zároveň dostane do formy. Řeč nebude o ničem jiném, než o cyklistice, která je již několik desítek let jedním z nejoblíbenějších sportů vůbec. K tomu, abyste si projížďky opravdu užili, však budete potřebovat pořádný bicykl. Nespokojte se s napodobeninou kola, kterou jste si pořídili v rámci výprodeje nejmenovaného supermarketu a udělejte si radost stojem, za který by se nemusel stydět ani Louis Armstrong. Na takovém se vám pojede jedna radost!

Není kolo, jako kolo

K tomu, abyste si pořídili kvalitní kolo, ještě nemusíte patřit k profesionálním cyklistům. Na podezřele levných napodobeninách si jízdu nikdy nevychutnáte tak, jako na kolech s odlehčeným rámem a kvalitními převody. Pokud vám nevyhovuje nabídka místního prodejce, poohlédněte se po novém kousku u heliasport.cz. Internetový obchod provozuje společnost Helia Trade s.r.o., kterou založila trojice úspěšných sportovců, bratrů Kestlových. V nabídce najdete moderní kola vhodná pro rekreační i aktivní jízdu, stejně jako cyklistické tretry a další příslušenství. V rámci své bezpečnosti neopomeňte ani cyklistické přilby – několik set či tisíc korun za vaše zdraví rozhodně stojí.

Proč kolo z heliasport.cz?

Internetových prodejců, kteří nabízí sportovní potřeby, je jako hub po dešti a proto by vás mělo zajímat, proč si vybrat kolo právě u heliasport.cz. E-shop (a několik kamenných prodejen) se mohou pochlubit širokým sortimentem, nízkými cenami, ale především osobním přístupem kvalifikovaných zaměstnanců, kteří vám ochotně poradí s výběrem. Nakupovat můžete i na splátky a v případě registrace dostanete zákaznickou kartu, jež zaručuje velmi zajímavé slevy. A tip na závěr? Mrkněte na kola Specialized, která patří k tomu nejlepšímu, s ohledem na poměr ceny a kvality.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Reklama

Chytré hodinky Apple Watch tě budou motivovat k lepším výkonům!

Chcete se zúčastnit LARPU? Potřebné vybavení (brnění, meč, štít...) vám dodá specializovaný e-shop Outfit 4 Events.

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije