Bydleni

Zastřešení bazénů prodlouží koupací sezónu i o několik měsíců

Časy, kdy byl zahradní bazén symbolem luxusu a něčeho téměř nedosažitelného, jsou už dávno ty tam a z naší malé země se stala jedna z „bazénových velmocí“. Ještě před dvěma dekádami většině z nás nezbylo, než během parných letních dní vyrazit na místní koupaliště, k rybníku či na přehradu. Dnes se nikde mačkat nemusíme a stejně tak je nám cizí i otužování ve studené vodě. Stačí vyjít na zahradu, odsunout segment konstrukce, která plní zastřešovací funkci a smočit se ve vodě s ideální teplotou. A skutečně nezáleží na tom, zda je jaro nebo podzim, v zastřešeném bazénu se dá koupat i před začátkem a po oficiálním ukončení letní sezony.

  • Zasnili jste se? Patříte-li k hrstce těch, kteří sice bazén mají, ale zatím se se nerozhodli pro zastřešení, utvrdíme vás v tom, že jde o mnohem praktičtější řešení, než jste si doposud mysleli. Prodloužení koupací sezóny je totiž jen jednou z mnoha výhod, které vám bazénové zastřešení přinese.

  • Se zastřešením se výrazně zvýší hygienická kvalita vody. Zakrytá vodní hladina je dokonale chráněna před nečistotami z ovzduší, prachem a ve vodě nedochází je vzniku nebezpečných bakterií. Bazén proto není často čistit a ušetříte nejen čas, ale především prostředky za drahou bazénovou chemii. Kvalita a teplota vody se nesníží ani s deštěm a budete se moct koupat od jara do podzimu.

  • Podstatnou výhodou je i bezpečnost. Do nezakrytého bazénu mohou snadno spadnou nejen domácí mazlíčci, ale také děti. Pro ty je bazén obrovským lákadlem a chvilka nepozornosti může skončit tragicky. Do bazénu se zastřešením vaše dítě ani pejsek nespadnou.

Ještě pochybujete o tom, že zastřešení bazénů nevyužijete? Chcete-li, aby se z bazénu stala skutečná dominanta zahrady, nezapomeňte se podívat na zastřešení bazénů Albixon. Bazénový specialista nabízí obrovské množství modelů a to včetně atypických tvarů. Podívat se na ně můžete na webu albixon.cz.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije