Nakupování

Dopřejte si pobyt v luxusním hotelu třeba každý víkend

Nemůžete zapomenout na letošní dovolenou, ze které jste si domů přivezli spoustu krásných zážitků a smutníte, protože moc dobře víte, že se z každodenní rutiny opět vytrhnete až příští rok? Většina z nás se sice na dovolenou k moři dostane jednou, nanejvýš dvakrát do roka, ale ani to neznamená, že byste měli prosluněné víkendy trávit doma. Fakt, že už vám nezbývá ani jeden den dovolené ještě neznamená, že si nemůžete dopřát alespoň kratší výlet. A právě k tomu slouží populární víkendové pobyty!

Proč sedět doma, když můžete o víkendu vyrazit za novými  zážitky?

Jak by se vám líbilo strávit víkend v luxusním hotelu ve Vysokých nebo Nízkých Tatrách? Procházky malebnou krajinou, sportovní aktivity a spousta relaxace ve wellness centru. A pohodovém dni v prostředí malebných horských scenérii hurá do známého aquaparku Tatralandia nebo do Liptovské Mary. A pokud jste již Slovensko sjezdili křížem krážem, nevadí. Co byste řekli jednodennímu výletu za exotikou do Tropicarium Oceanarium v Budapešti nebo prohlídce nejznámějších muzeí ve Vídni? Pokud si lámete hlavu nad tím, kde na zmíněné výlety vezmete peníze, máme pro vás dobrou zprávu. Prostřednictvím slevového portálu Cenynadne.sk si můžete dopřát nezapomenutelný výlet třeba každý měsíc. Nabídka je velmi pestrá a slevy na pobyty tlačí ceny na dno!

Proč utrácet, když jsou ceny na dně?

Slevový portál Cenynadne.sk nabízí hromadné slevy jednodenních, víkendových i delších pobytů, ale také další speciální akce, které s poznáváním nových míst nesouvisí. Dámy by neměly přehlédnout nabídky v kategorii „Zdraví a krása“, ve které se to jen hemží slevami na produkty a služby spojené s wellness, fitness a stylingem. Na své si samozřejmě přijdou i muži, kteří touží po levném stříhání a masáži hlavy ve vyhlášeném kadeřnickém salonu či po vyhřívaných sedačkách do auta. Nabídky se průběžně mění a jsou časově omezené – pokud se vám bude některá zamlouvat, nemeškejte a rezervujte si slevový kupon. Stačí se registrovat nebo přihlásit přes Facebook a po provedení platby kupon obdržíte mailem a následně uplatníte přímo na místě. Foto: cenynadne.sk

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Máš rád turistiku? Pak ti ve výbavě nesmí chybět funkční outdoorové kalhoty od značky Kilpi!

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije