Finance

Půjčte si od stálice Home Credit

Půjčky a úvěry bychom neměli házet do jednoho pytle. Jistě, nejlepší dluhy jsou žádné dluhy, ale v určitých situacích nezbývá, než se poohlédnout po finanční injekci. Důvodů může být mnoho a ať už jde o nutnou opravu auta nebo koupi nového spotřebiče, vždy bychom měli obezřetně vybírat věřitele, od kterého si potřebné finance půjčíme. Neuspějeme-li s žádostí v bance, nebo se na ni z nějakého důvodu vůbec nechceme obrátit, musíme se po půjčce poohlédnout v nebankovním sektoru. Ten je sice plný úvěrových predátorů, ale působí v něm i mnoho solidních a prověřených společností, které nabízí půjčky s atraktivními podmínkami. Jednou z nich je i Home Credit a.s., která je na českém finančním trhu stálicí.
Společnost Home Credit byla založena již v roce 1997 a od té doby pomohla tisícům klientů. O popularitě produktu Home Credit půjčka svědčí i výše sjednaných úvěr, které jen v první polovině loňského roku dosáhla výše 4,18 miliardy Kč. Mezi její hlavní výhody patří dostupnost, rychlé vyřízení a nulové poplatky za vedení i předčasné splácení. Výše úvěrového rámce se pohybuje mezi 10 000 Kč až 150 000 Kč a splátkový kalendář lze rozložit až na 84 měsíců. Půjčka je určena pro každou plnoletou fyzickou osobu s trvalým bydlištěm v České republice a pravidelným příjmem. Pokud tyto podmínky splňujete, můžete o ni zažádat hned několika způsoby.
Home Credit zájemcům umožňuje nejen vyřízení půjčky na některé z poboček České pošty, po telefonu, ale také přes internet. Poslední zmíněnou možnost klienti využívají zdaleka nejčastěji – stačí vyplnit formulář a vyčkat na potvrzovací telefonát od operátora. K výpočtu výše splátek a celkové splatné částky slouží tabulka splátek Home Credit půjčky. Po ověření údajů a schválení půjčky, obdrží žadatel smlouvu a to emailem nebo poštou. Peníze pak obratem na účet.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný tablet? Nový Apple iPad Pro je jasnou volbou!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije