Finance

Půjčte si od stálice Home Credit

Půjčky a úvěry bychom neměli házet do jednoho pytle. Jistě, nejlepší dluhy jsou žádné dluhy, ale v určitých situacích nezbývá, než se poohlédnout po finanční injekci. Důvodů může být mnoho a ať už jde o nutnou opravu auta nebo koupi nového spotřebiče, vždy bychom měli obezřetně vybírat věřitele, od kterého si potřebné finance půjčíme. Neuspějeme-li s žádostí v bance, nebo se na ni z nějakého důvodu vůbec nechceme obrátit, musíme se po půjčce poohlédnout v nebankovním sektoru. Ten je sice plný úvěrových predátorů, ale působí v něm i mnoho solidních a prověřených společností, které nabízí půjčky s atraktivními podmínkami. Jednou z nich je i Home Credit a.s., která je na českém finančním trhu stálicí.
Společnost Home Credit byla založena již v roce 1997 a od té doby pomohla tisícům klientů. O popularitě produktu Home Credit půjčka svědčí i výše sjednaných úvěr, které jen v první polovině loňského roku dosáhla výše 4,18 miliardy Kč. Mezi její hlavní výhody patří dostupnost, rychlé vyřízení a nulové poplatky za vedení i předčasné splácení. Výše úvěrového rámce se pohybuje mezi 10 000 Kč až 150 000 Kč a splátkový kalendář lze rozložit až na 84 měsíců. Půjčka je určena pro každou plnoletou fyzickou osobu s trvalým bydlištěm v České republice a pravidelným příjmem. Pokud tyto podmínky splňujete, můžete o ni zažádat hned několika způsoby.
Home Credit zájemcům umožňuje nejen vyřízení půjčky na některé z poboček České pošty, po telefonu, ale také přes internet. Poslední zmíněnou možnost klienti využívají zdaleka nejčastěji – stačí vyplnit formulář a vyčkat na potvrzovací telefonát od operátora. K výpočtu výše splátek a celkové splatné částky slouží tabulka splátek Home Credit půjčky. Po ověření údajů a schválení půjčky, obdrží žadatel smlouvu a to emailem nebo poštou. Peníze pak obratem na účet.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije