Domů » Betonové ploty zažívají boom. Chcete vědět, proč?
Bydleni

Betonové ploty zažívají boom. Chcete vědět, proč?

Primární funkcí plotu je omezení pohybu přes určitou hranici. Ve vašem případě ohraničuje váš pozemek. Možná ale patříte k těm, kteří vzhled oplocení příliš neřešili, sáhli po cenově nejdostupnější alternativě v podobě pletiva a zaměřili se na důležitější investice. Nakonec ale každý dojde do bodu, kdy shledá estetickou stránku stávajícího plotu jako nedostačující a začne přemýšlet nad změnou. Otázkou je, po kterém materiálu sáhnout, aby vám stavba zajistila dostatek soukromí, nebyla náročná na údržbu a v neposlední řadě umocnila celkový dojem vašeho bydlení. Odpověď zní jednoznačně – bezzákladové betonové oplocení!
Beton je stavební materiál, na který se lze vždy spolehnout a v případě oplocení to platí dvojnásob. V posledních letech zažívají bezzákladové betonové ploty hotový boom a pokud se dobře porozhlédnete ve svém okolí, stoprocentně na ně narazíte. Využívají se jakožto oplocení rodinných domů a průmyslových objektů, dělící stěny, ale také dekorativní oplocení zahrad. Mezi hlavní výhody betonového oplocení patří:

  • vysoká odolnost
  • dlouhá životnost (30 a více let)
  • rychlá a jednoduchá montáž (není nutné stavět základy)
  • velmi pěkný vzhled a variabilita dílců
  • zanedbatelná údržba

Toužíte-li po oplocení, které bude vypadat dobře i po letech a to i bez toho, aniž byste jej museli pravidelně udržovat, vsaďte na beton. Již jeho přirozená barva vypadá velmi dobře, ale je jen na vás, jestli na něj aplikujete libovolný odstín a sladíte oplocení s fasádou domu. Za zmínku stojí i pestrá nabídka typů dílců, které se liší designem i povrchovou strukturou. Váš nový betonový plot může být drsný, nebo sametově měkký – záleží na vašem estetickém vnímání. Fotogalerii si můžete prohlédnout na www.betonoveploty.cz. Betonové oplocení vypadá „nedobytně“ a poskytne vám dostatek soukromí. Stavba je ale překvapivě jednoduchá a rychlá a spočívá v usazení desek mezi sloupky. Betonáž není nutná, což znamená podstatnou úsporu nákladů oproti jiným typům oplocení. Dílce se vyrábí v širokém spektru rozměrů, díky čemuž lze plot postavit od výšky pouhých 25cm do impozantních 3m.
Zajímá vás, jak bezzákladové betonové oplocení vypadá v praxi? Koukněte se na betonové ploty od MIMA ploty s.r.o., které vás stoprocentně přesvědčí o tom, že jde o správné rozhodnutí. Na beton!

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Kde to žije