Domů » Boxem ku zdraví
Volný čas a sport

Boxem ku zdraví

Také vám po Vánocích zbyly nadbytečné kilogramy, kterých se nemůžete za žádnou cenu zbavit? Pakliže jste již vyzkoušeli celou řadu přípravků na hubnutí a žádný z nich nefunguje, jak má, asi byste se měli začít více hýbat. Kde jsou ty časy, kdy jste se mohli pochlubit vysportovanou postavou a dokonale vyrýsovaným svalstvem? Ještě není nic ztraceno, začněte se hýbat a za pár týdnu či měsíců budete opět ve formě. Pokud marně přemýšlíte nad tím, k jaké aktivitě se přiklonit, vyberte si box. Tento na první pohled surový sport, patří k nejoblíbenějším kontaktním aktivitám a v rámci hubnutí je maximálně efektivní.
Viděli jste někdy, jak probíhá trénink v boxu? Boxeři to rozhodně nemají jednoduché a boxování do boxovacího pytle je až na druhém místě. Prioritou je udržování vynikající fyzické kondice a utužování svalů. Každý trénink provází vytrvalostní cvičení a celá řada doprovodných aktivit, které vedou ke spalování kalorií. Přihlaste se tedy na tréninky a začněte boxovat pod vedením zkušeného trenéra. Výsledky se dostaví brzy a stane se z vás úplně nový člověk. Vaše sebevědomí bude opět tam, kde bylo předtím a problémy s váhou? O těch si můžete nechat zdát.
Jenže co dělat v případě, že ve svém okolí nemáte žádnou profesionální posilovnu? Řešení je jednoduché, udělejte si ji doma. Bude vám stačit boxovací pytel, který můžete pověsit kdekoliv se vám to hodí a boxovací rukavice. Bez nich do pytle nemlaťte, vaše klouby by mohly utrpět poškození. Kvalitní vybavení pro box seženete nejen v prodejnách se sportovními potřebami, ale také na internetu. Na domishsport.cz si je můžete objednat z pohodí domova a za super cenu.

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Kde to žije