Bydlení na pražském Žižkově? Váš sen se může splnit díky rezidenci Byty u parku

Asi není potřeba dvakrát zdůrazňovat, že bydlení na pražském Žižkově patří rozhodně k tomu lepšímu, co si můžete k životu vybrat. Atraktivní lokalita nepochybně láká mnoho lidí, a také zde vznikají nové moderní rezidenční čtvrti. Mezi takové patří také Byty u parku. Pokud však máte zájem o bydlení v této lokalitě, určitě si pospěšte, protože zbývá už pouze několik posledních bytů k prodeji.

Moderní bydlení

Výhodou bydlení na Žižkově je bezpochyby již zmiňovaná žádaná lokalita. Také se samozřejmě jedná o moderní byty, kterých je zde celkem 272. Tyto byty jsou umístěny v rámci 11 bytových domů, ale je třeba počítat s tím, že spoustu bytů už je prodaných. Pokud vás zajímá atraktivní bydlení na pražském Žižkově, podívejte se na webové stránky projektu a prohlédněte si byty, které jsou ještě k dispozici. Byty mohou být vybaveny v závislosti na umístění:

- Balkony a lodžiemi

- Terasami

Jedná se o oblíbené prvky, které propojují interiér s exteriérem a zároveň prosvětlují byt. Samotné byty jsou navrženy ve spolupráci s designéry tak, aby zde bylo po celý den příjemné světlo a interiér na vás působil za všech okolností pozitivně. K bytům náleží také 277 garážových stání.


Mnoho možností v okolí

Výhodou bydlení přímo v Praze na Žižkově je nepochybně to, že to máte všude blízko. Ze Žižkova to máte blízko do samotného centra Prahy, nedaleko jsou například oblíbené Vinohrady, kde si užijete třeba nákupy a kde je spoustu kaváren a restaurací pro příjemné posezení s přáteli.

Také přímo v těsné blízkosti samotných bytových domů je mnoho možností, jako například klidné prostředí parku Židovské pece. Ten je ideální pro relaxaci, ale také pro nejrůznější sportovní aktivity. Také samotný Žižkov je stále živoucí lokalitou, která se bude i dále do budoucna rozhodně rozvíjet a je zde plánováno například nové městské centrum.

Publikováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Bydleni

Autor: Hanka Trnková