Nevíte si rady s výběrem vánočních dárků? Značkovou módou rozhodně neurazíte!

Také se nemůžete dočkat, až se zase v rodinném kruhu sejdete u stromečku a rozbalíte všechny ty malé balíčky a velké krabice? Kdo by se netěšil, Vánoce jsou přece jenom jednou v roce a když už jsou, tak máme koukat, abychom si je pořádně užili. Ještě předtím, než se převlečete do svátečního, se ovšem nevyhnete předvánočním nákupům. Nebo snad chcete, aby ostatní odešli od stromečku s prázdnou? Otázkou však je, co jim letos nadělit...každoroční vymýšlení desítek dárků dá zabrat i velmi kreativním jedincům a proto jsme se rozhodli přispět trochou do mlýna. Udělali jsme si malou exkurzi do světa módy a vybrali pro vás pár žhavých tipů. Takovými dárečky si ostudu určitě neutrhnete!

Vítejte v obchůdku u Mary

Cílová stanice nese název mary-fashion a nejedná se o nic jiného, než internetový obchod se stylovou značkovou módou pro mladé. Jenže je tady jedno velké ALE. Přesto, že jsou virtuální regály nabité velmi pěknými hadříky pro dámy i pány, je cenové rozpětí nabízeného zboží velmi milé. Vzhledem k velmi preciznímu zpracování a příjemným materiálům až nezvykle...Značkové oblečení Carisma, Cipa & Bax, Sublevel, Urban Surface, Fresh Made, Redbridge, Patrol a spousta dalších nenechají nikoho na pochybách, že se skutečně jedná o atraktivní sortiment. Vás ale budou jistě zajímat konkrétní modely.

Pro dámy koktejlky a pro pány se taky něco najde

Dámy pod stromečkem ocení večerní koktejlové šaty, při čemž jistě nepohrdnou ani letními modely, které jsou momentálně v akci. Těch pár měsíců uteče voda a pěkná tunika se na ramínku dlouho neohřeje. Alternativou jsou kabelky Kocca či jiné doplňky, které podtrhnou vzhled obdarované osoby. Pánové ocení slim košile Redbridge či Charisma, případně stylové tričko Yaz Gato s dlouhým rukávem. Velmi povedené jsou i sportovní tašky legendárního výrobce Converse, které se hodí nejen do školy, ale i běžné nošení. Možností je opravdu spousta a vy sami budete nejlépe vědět, které dárky na Vánoce budou tím pravým ořechovým Jisté je, že si na mary-fashion.cz určitě vyberete.

Publikováno: 20. 11. 2012

Kategorie: Móda a styl

Autor: Honza Vodička

Tagy: dárky na vánoce | kabelky kocca | mary-fashion.cz | značkové oblečení