Celkový dojem z nových dveří podtrhne pouze krásná klika

Pořídili jste si nové dveře, ale když se na ně díváte s odstupem, připadá vám, že v katalogu vypadaly mnohem lépe? V tom případě upřete svůj pohled na kliku – právě ta by totiž mohla být oním nedostatkem, který kazí celkový dojem z jinak stylových dveří. Ne nadarmo se říká, že detaily tvoří celek a je to právě klika, na jejímž výběru byste si měli dát opravdu záležet. Současná nabídka je natolik pestrá, že si z ní jistě nebudete mít problém vybrat kliku, která podtrhne krásu nových dveří a zároveň vhodně doplní ostatní interiérové prvky.

Vyberte si kliku, která si bude s vašimi dveřmi rozumět

Při výběru kliky záleží pouze na dvou kritériích – na vašem vkusu a požadavcích na kvalitu. Zaměřili jsme se na společnost Metalia Architekt Partner s.r.o. (www.kliky-do-dveri.cz), která patří mezi renomované experty v oboru a prodává široký sortiment klik, kování, madel, bezpečnostních vložek a zámků. Na vašem rozpočtu nezáleží – v nabídce najdete velmi levné kliky, ale také luxusní kliky, které mají ambice na to, aby se staly skutečnou dominantou. V každém případě se můžete spolehnout na kvalitní materiály a precizní zpracování a to dokonce i v případě těch nejlevnějších modelů.

Levné i luxusní kliky, které vám padnou do ruky

Metalia Architekt Partner si své dodavatele pečlivě vybírá a nabízí koncovým odběratelům to nejlepší, co je aktuálně k mání. V současné době si můžete vybrat mezi více než 300 modely dveřního kování, včetně venkovního bezpečnostního kování. Příznivci moderního designu zřejmě sáhnout po stylovém rozetovém provedení, pro které jsou charakteristické dva oddělené díly pro kliku a zámek. Na své si však přijdete i v případě, že tíhnete po klasickém štítovém kování nebo unikátním kovaném kování. Svou novou kliku si můžete objednat z pohodlí domova a pokud si s výběrem nevíte rady, nebojte se zeptat. Odborníci z Metalia Architekt Partner vám rádi poradí a zodpoví na všechny vaše otázky. To, že jste na ně narazili, je zkrátka klika...

Publikováno: 02. 02. 2023 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Bydleni

Autor: Honza Vodička

Tagy: levné kliky | levné kování | luxusní kliky | luxusní kování