Zdraví

Matrace ze studené pěny jsou nenápadné, ale o to více vás překvapí

Kvalitní spánek je důležitější než cokoliv jiného a měli bychom mu věnovat náležitou pozornost. Mezi nejdůležitější kritéria, které mají na výslednou kvalitu vliv, je prostředí, ve kterém usínáme a samozřejmě to, na čem usínáme. A právě proto bychom rádi věnovali pár řádku české společnosti Postelia, která se zabývá výrobou posteli a dalšího příslušenství z masivu, ale také matracemi ze studené pěny. Usínáte-li na matraci, která již nevyhovuje dnešním standardům, mohla by na vaší posteli přistát právě ona.

Design nehraje roli, Postelia cílí na komfort

Každý z nás prospí v průměru třetinu života a polemika o tom, zda se na matraci vyplatí ušetřit, proto není na místě. Naše pohybová soustava si zkrátka zaslouží pořádný relax a v případě matrací ze studené pěny se jí ho dostane dostatek. Pokud vás na matracích „upoutal“ fádní vzhled nenechte se zmást prvním dojem. V době, kdy se spousta výrobců pyšní neotřelým designem, Postelia sází na funkci. Výrobce se svou filosofií nijak netají – k čemu by také byla krásná, ale nepohodlná matrace? O to větší důraz klade na dokonalé zpracování a k výrobě využívá vysoce kvalitní pěnu Eurofoam Deutschland, která byla vyvinuta speciálně pro matrace. Minimální slepení vrstev zaručuje jen nepatrné zacpání pórů a díky tomu jsou matrace prodyšné. Tvárná konstrukce, která je výsledkem nejnovějších vědeckých poznatků, je kapitolou samou pro sebe a právem patří mezi absolutní špičku.

A přeci jen můžete ušetřit

Matrace ze studené pěny si můžete objednat prostřednictvím e-shopu spime.cz, nebo si pro ni dojet do některé z kamenných prodejen (matrace Brno – Výstaviště, Tábor a matrace Praha na Smíchově), kde si je můžete i osahat. Prodejce nabízí možnost nákupu na splátky a na některé modely se vztahuje akce 1+1. I v případě kvalitních matrací tak můžete výrazně ušetřit!

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Máš rád turistiku? Pak ti ve výbavě nesmí chybět funkční outdoorové kalhoty od značky Kilpi!

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije