Matrace ze studené pěny jsou nenápadné, ale o to více vás překvapí

Kvalitní spánek je důležitější než cokoliv jiného a měli bychom mu věnovat náležitou pozornost. Mezi nejdůležitější kritéria, které mají na výslednou kvalitu vliv, je prostředí, ve kterém usínáme a samozřejmě to, na čem usínáme. A právě proto bychom rádi věnovali pár řádku české společnosti Postelia, která se zabývá výrobou posteli a dalšího příslušenství z masivu, ale také matracemi ze studené pěny. Usínáte-li na matraci, která již nevyhovuje dnešním standardům, mohla by na vaší posteli přistát právě ona.

Design nehraje roli, Postelia cílí na komfort

Každý z nás prospí v průměru třetinu života a polemika o tom, zda se na matraci vyplatí ušetřit, proto není na místě. Naše pohybová soustava si zkrátka zaslouží pořádný relax a v případě matrací ze studené pěny se jí ho dostane dostatek. Pokud vás na matracích „upoutal“ fádní vzhled nenechte se zmást prvním dojem. V době, kdy se spousta výrobců pyšní neotřelým designem, Postelia sází na funkci. Výrobce se svou filosofií nijak netají – k čemu by také byla krásná, ale nepohodlná matrace? O to větší důraz klade na dokonalé zpracování a k výrobě využívá vysoce kvalitní pěnu Eurofoam Deutschland, která byla vyvinuta speciálně pro matrace. Minimální slepení vrstev zaručuje jen nepatrné zacpání pórů a díky tomu jsou matrace prodyšné. Tvárná konstrukce, která je výsledkem nejnovějších vědeckých poznatků, je kapitolou samou pro sebe a právem patří mezi absolutní špičku.

A přeci jen můžete ušetřit

Matrace ze studené pěny si můžete objednat prostřednictvím e-shopu spime.cz, nebo si pro ni dojet do některé z kamenných prodejen (matrace Brno – Výstaviště, Tábor a matrace Praha na Smíchově), kde si je můžete i osahat. Prodejce nabízí možnost nákupu na splátky a na některé modely se vztahuje akce 1+1. I v případě kvalitních matrací tak můžete výrazně ušetřit!

Publikováno: 05. 06. 2013

Kategorie: Zdraví

Autor: Honza Vodička

Tagy: matrace brno | matrace praha | matrace ze studené pěny