Zdraví

Lososový olej pro psy: Doplněk stravy, díky kterému se váš mazlík dostane do perfektní kondice

Ptát se, jestli vám záleží na zdraví vašeho psa, je zřejmě zbytečné. Ale děláte něco pro to, aby si udržel perfektní kondici? Zvířata jsou na tom v mnoha ohledech podobně jako my lidé. Také ony trpí celou řadou nemocí, kterým lze předejít pravidelným přísunem důležitých látek. Opravdu široké spektrum jich obsahuje lososový olej, který představuje vydatný zdroj Omega 3 DPA, Omega 6 a DHA mastných kyselin. Prozradíme vám, proč byste měli lososový olej podávat svému čtyřnohému příteli i vy.
Lososový olej pro psy obsahuje výše zmíněné mastné kyseliny, ale i další důležité látky. Především pak bílkoviny, uhlohydráty a cukry, které mají pozitivní vliv na posílení imunitního systému a zachování pružnosti tělesných buněk. Ne nadarmo se říká, že zdraví lze vypozorovat i navenek. Pravidelným podáváním lososového oleje zajistíte, aby měl pes hustší, lesklejší a zdravě vypadající srst. Navíc předejdete celé řadě kožních problémů jako jsou lupy, lysiny, nadměrná lámavost či vypadávání srsti a ekzémy. A konečně omezíte projevy alergických reakcí, ke kterým může dojít po kousnutí blechou či klíštětem.
Lososový olej má i další pozitivní účinky na psí zdraví. Dokáže zmírnit otoky kloubů, záněty a projevy artritidy. Je vhodný pro zvířata, která mají problémy s ledvinami, srdcem a játry. A aby toho nebylo málo, upravuje hladinu cholesterolu a stabilizuje zažívací systém. Kde tento „všelék“, který vašemu mazlíkovi zajistí lepší zdraví, seženete? Dopřejte mu to nejlepší a vsaďte na lososový olej Kronch, Brit care či exkluzivní přípravek Essential Mobility Blend s obsahem chrupavek mořských ryb, zázvoru, MSM a bylin. Na www.mujmazlik.cz seženete psí doplňky stravy za velmi příjemné ceny. A nepřehlédněte ani vitaminy a další výživové doplňky, díky kterým se vaše psisko dostane do životní formy.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije