Dovolená a cestování

Maledivy – zažijte dovolenou snů na nejromantičtějším místě na světě!

Plánujete líbánky, oslavu výročí, nebo jen nezapomenutelnou dovolenou a hledáte nejromantičtější místo na světě? Zapomeňte na Paříž a Benátky, pravý ráj na zemi najdete mnohem dále, konkrétně na jihu Asie v Indickém oceánu. Chcete-li zažít atmosféru malých ostrůvků, které obklopují křišťálově čisté laguny, vydejte se na Maledivy. Patří mezi nejkrásnější a nejvyhledávanější turistické destinace na světě a my vám prozradíme, proč.
Při pohledu na fotografie ostrovů jsou veškerá slova zbytečná. Čarokrásné scenérie vám vezmou z úst veškeré superlativy. Nádherné pláže omývá všudypřítomné azuro a až vás pohled na kontrast barev omrzí, stačí se ponořit pod hladinu. Podmořský svět kolem Malediv je stejně úžasný, jako samotné souostroví a není divu, že šnorchlování na Maledivách patří mezi nejoblíbenější aktivity. Oblíbenější je snad už jen potápění, do kterého můžete proniknout v některé z všudypřítomných potápěčských středisek.
Opalováním, šnorchlováním a potápěním ale zábava na Maledivách teprve začíná. Na své si přijde opravdu každý a nezáleží na tom, jestli preferujete vodní sporty, golf, nebo výlety mezi jednotlivými ostrovy. Závěr dne patří impozantnímu pohledu na západ slunce a hned poté se necháte hýčkat zkušenýma rukama některého z místních masérů. Dovolená Maledivy nabízí intenzivní prožitky v každém okamžiku, který na ní strávíte. Maledivy 2 Na druhou stranu připouštíme, že celkový dojem z dovolené může pokazit nevhodný výběr resortu, ve kterém se ubytujeme. Šnorchlování a další aktivity není možné provádět všude a nechcete-li trávit spoustu času pendlováním mezi ostrůvky (navíc jen v předem určenou dobu a za poplatek), měli byste si vybrat místo, které odpovídá vašim požadavkům.
S tím vám rádi pomohou odborníci z cestovní kanceláře Nirvana Travel. Cestovka nabízí plánování dovolené na míru požadavkům klientů a mezi resorty najdete i ty, které ostatní cestovní kanceláře běžně nenabízí. Vyberte si z mnoha 3 – 5 hvězdičkových resortů ten nejlepší! Cenová kalkulace pro vás bude vypracována zdarma, zažádat o ni můžete na www.nirvanatravel.cz. Maledivy 3

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije