Pojištění

Cestování bez cestovního pojištění? Zavání pořádným problémem…

Balíte si kufry a zanedlouho vyrazíte na cesty? V tom případě si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Ne nadarmo se říká, že bez něj ani ránu – neriskujte, že se v zahraničí dostanete do nečekaných problémů, a to i v případě, že se budete pohybovat pouze v rámci Evropské unie. Běžné zdravotní pojištění nemusí pokrýt náklady spojené s léčbou. Mimo EU pak nepokryje žádné výdaje. I rutinní lékařské zákroky vás přitom mohou vyjít velmi draho. Cena komplikované operace dokonce miliony korun. Předpokládáme, že vám pár tipů ohledně výběru kvalitního cestovního pojištění přijdou vhod. Zajímá vás, kde ho seženete za skvělou cenu?

Na co si dát při výběru cestovního pojištění pozor?

V současné době je nabídka produktů natolik široká, že není od věci důkladné porovnání. Měli byste si dát pozor zejména na výši léčebných výloh a v neposlední řadě i podmínky, za kterých lze nárokovat náhradu škody. Logicky byste se měli připojistit i na činnosti, které nejsou zahrnuty v základním balíčku, a to na základě toho, co během pobytu v cizině plánujete dělat. Pojišťovny zároveň nabízí i levné cestovní pojištění zavazadel, pojištění škody způsobené na cizím majetku nebo úraz způsobený cizinci. Jeden nikdy neví, kdy se mu budou netradiční balíčky hodit… cestovani

Kdo vás nabídne atraktivní podmínky za neodolatelnou cenu?

Proč ztrácet čas na pobočkách, když si můžete sjednat cestovní pojištění online? Tuto možnost nabízí v podstatě všechny tuzemské pojišťovny a využívá ji stále více klientů. Chcete-li ušetřit, zvažte pojištění celé rodiny (nebo party přátel) u jediné pojišťovny – obvykle dostanete výhodný balíček. Při porovnávání nezapomeňte, že nejnižší cena není důležitější než výše zmíněná výše léčebných výloh a podmínky krytí. Nechcete-li šlápnout vedle, vsaďte na kvalitní cestovní pojištění ERGO. Zde najdete odpovědi na dotazy k pojištění na cesty a dozvíte se vše potřebné.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije