Identifikační náramky výrazně usnadní organizaci každé akce

Minulý měsíc se v České republice začala prodávat dlouho očekávaná 6. generace telefonu iPhone. Davy lidí, kteří se snažili prodrat k prodejnímu pultu, se ovšem letos nekonaly. Prodejci organizaci zvládli, za což vděčí také identifikačním náramkům. Bez těchto perfektních pomocníků se dnes žádný pořadatel větší akce neobejde. A proč byste je měli využívat i vy?

Co je to ID náramek?

ID náramky či identifikační pásky jsou určeny pro všechny účastníky akce. Návštěvníci je obdrží při vstupu do klubu nebo areálu, což pořadatelům usnadňuje rozlišování lidé, kteří již zaplatili za vstup a opět se vrací na místo. Jsou mnohem praktičtější než klasické vstupenky, protože mají unikátní koncovku, kterou nelze odlepit. Respektive ano, ale po odtržení je pásek nevratně poškozen. Oproti vstupenkám jsou tedy nepřenosné a nehrozí, že si je budou návštěvníci mez sebou vyměňovat.

K mání v různých barvách i s potiskem

Identifikační náramky se vyrábí v různých barevných variantách a v praxi je jednoduché rozeznat běžného návštěvníka od pořadatele, VIP apod. Kromě toho je lze opatřit logem nebo nápisem. Usnadňují organizaci na koncertech, sportovních utkáních, v klubech a všech ostatních hojně navštěvovaných akcích.

Máte zájem?

Pokud vás zaujala možnost, jak efektivně rozlišit účastníky akce, objednejte si identifikační pásky na www.id-naramky.cz. Prodejce nabízí 25 cm dlouhé a 2,5 cm široké náramky z materiálu TYVEK s kontrolním útržkem. Na ten lze natisknout unikátní číslo, které lez využít např. v rámci tomboly, welcome drinku apod. Pásky jsou voděodolné a můžete si je nechat potisknout (digitální tisk). Dodací lhůta je velmi krátká – pásky vám dorazí do druhého dne a v případě potisku za cca 1-2 dny. Anebo si je vyzvednete osobně v kamenné pobočce na Praze 2.

Publikováno: 04. 11. 2014 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Horké tipy

Autor: Honza Vodička

Tagy: id náramky | id pásky