Nedávejte šanci podzimní depresi a udělejte si radost víkendovým pobytem v lázních

V minulých dekádách se do lázní jezdívalo především z důvodu vážných zdravotních problémů. Dnes jsou lázeňské pobyty vyhledávané i z jiných důvodů. Stále sice souvisí se zdravím, nicméně se jim často oddáváme jen v rámci relaxace a nikoliv kvůli nemoci. Harmonické prostředí luxusního hotelu, příjemné masáže, vířivka a další procedury – to je balzám pro tělo i duši. A kdy jindy si podobné zážitky dopřát, když ne na podzim? Při pohledu z okna to vypadá, že se zanedlouho chopí vlády zima. Na babí léto nám zbyly jen vzpomínky a nezbývá, než se připravit na nástup nízkých teplot a psího počasí. Zkrátka a dobře – máte nejvyšší čas na to, abyste takzvaně dobili baterky. Udělejte něco pro své zdraví a dopřejte si prodloužený víkend se vším všudy.

Lázeňské pobyty nemusí být drahé

Otázkou je, kde na pobyt v termálních lázních vzít. Přeci jen se blíží Vánoce a rozpočet není nafukovací. Navíc se nejedná o zanedbatelnou částku a ne každý si může dovolit utrácet horentní sumy. Ledaže by vám někdo nabídl zajímavou slevu – odolali byste? Ale proč chodit kolem horké kaše? Není tajemstvím, že slevy lázeňských pobytů mohou dosáhnout desítek procent, často i více než polovinu původní ceny. Nevěříte? V tom případě zamiřte na známý slevový portál NewGo.cz a začněte se balit. Relaxační pobyt ve čtyřhvězdičkovém hotelu skutečně nemusí stát „majlant“. Portál NewGo.cz každý den přináší nové slevy na pobyty v rámci České republiky i zahraničí. Nabídky jsou časově omezené a proto se vyplatí odebírat novinky e-mailem.

A co takhle další bezkonkurenční slevy?

Slevový portál NewGo.cz můžete využívat po celý rok. Pobyty v termálních lázních totiž plejáda slev teprve začíná. V nabídce najdete také turistické, vinařské či zahraniční pobyty a spoustu dalších příležitostí, jak se alespoň na pár dní odtrhnout od každodenního stresu a starostí. Dáte si říct?

Publikováno: 25. 11. 2014 / Aktualizováno: 12. 06. 2023

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Honza Vodička

Tagy: pobyty v lázních | slevy na lázeňské pobyty