Dovolená a cestování

Nedávejte šanci podzimní depresi a udělejte si radost víkendovým pobytem v lázních

V minulých dekádách se do lázní jezdívalo především z důvodu vážných zdravotních problémů. Dnes jsou lázeňské pobyty vyhledávané i z jiných důvodů. Stále sice souvisí se zdravím, nicméně se jim často oddáváme jen v rámci relaxace a nikoliv kvůli nemoci. Harmonické prostředí luxusního hotelu, příjemné masáže, vířivka a další procedury – to je balzám pro tělo i duši. A kdy jindy si podobné zážitky dopřát, když ne na podzim? Při pohledu z okna to vypadá, že se zanedlouho chopí vlády zima. Na babí léto nám zbyly jen vzpomínky a nezbývá, než se připravit na nástup nízkých teplot a psího počasí. Zkrátka a dobře – máte nejvyšší čas na to, abyste takzvaně dobili baterky. Udělejte něco pro své zdraví a dopřejte si prodloužený víkend se vším všudy.

Lázeňské pobyty nemusí být drahé

Otázkou je, kde na pobyt v termálních lázních vzít. Přeci jen se blíží Vánoce a rozpočet není nafukovací. Navíc se nejedná o zanedbatelnou částku a ne každý si může dovolit utrácet horentní sumy. Ledaže by vám někdo nabídl zajímavou slevu – odolali byste? Ale proč chodit kolem horké kaše? Není tajemstvím, že slevy lázeňských pobytů mohou dosáhnout desítek procent, často i více než polovinu původní ceny. Nevěříte? V tom případě zamiřte na známý slevový portál NewGo.cz a začněte se balit. Relaxační pobyt ve čtyřhvězdičkovém hotelu skutečně nemusí stát „majlant“. Portál NewGo.cz každý den přináší nové slevy na pobyty v rámci České republiky i zahraničí. Nabídky jsou časově omezené a proto se vyplatí odebírat novinky e-mailem.

A co takhle další bezkonkurenční slevy?

Slevový portál NewGo.cz můžete využívat po celý rok. Pobyty v termálních lázních totiž plejáda slev teprve začíná. V nabídce najdete také turistické, vinařské či zahraniční pobyty a spoustu dalších příležitostí, jak se alespoň na pár dní odtrhnout od každodenního stresu a starostí. Dáte si říct?

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Máš rád turistiku? Pak ti ve výbavě nesmí chybět funkční outdoorové kalhoty od značky Kilpi!

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije