Finance

Splňte si sen a přestěhujte se do vlastního bydlení

Mladí lidé to s bydlením nemají jednoduché. Většina z nich si nemůže dovolit financovat koupi domu či bytu ze svých zdrojů a tak jim nezbývá, než se na nějakou dobu smířit s podnájmem, nebo zažádat o hypotéku. Té se však mladá generace trochu bojí. Přeci jen jde o závazek na několik dlouhých let, často i desetiletí. Momentálně se však situace poněkud změnila – snížení úrokových sazeb vede k hypotékám i ty, kteří o nich ještě před několika měsíci ani neuvažovali. A jak jste na tom vy? Chcete zůstat v pronájmu, nebo se přestěhujete do vlastního a stanete se takříkajíc vlastním pánem?
Hypotéka se v současnosti skutečně vyplatí. Tedy samozřejmě v případě, že nekývnete hned na první nabídku, ale naopak podrobně prozkoumáte trh. Ačkoliv vám mohou parametry hypotéky připadat podobné, i nepatrné rozdíly mohou v delším časovém horizontu udělat desítky tisíc korun. Nechcete prohloupit a bojíte se, že není ve vašich silách vybrat tu skutečně nejvýhodnější hypotéku? V tom případě je bezplatné poradenství FBO.cz přesně to, co hledáte. Hoďte starosti za hlavu a nechte si vypracovat nabídku, kterou vám banka rozhodně nedá. Nejen, že nebudete muset vyřizovat únavné administrativní záležitosti, ale navíc budete mít jistotu, že jste si vybrali nejvýhodnější nabídku.
Patříte-li mezi menšinu mladých lidí, která již hypotéku využívá, měla by vás nabídka od FBO.cz zajímat o to víc. I vy se totiž dříve nebo později přiblížíte ke konci fixačního období, kdy budete uvažovat o refinancování hypotéky. Pokud vás to zatím nenapadlo, máte nejvyšší čas – většina bankovních institucí vás totiž upozorní až na poslední chvíli, kdy vám na nějaké manévry ke konkurenci nezbude čas. Úsporu vám pomůže vypočítat hypotéka kalkulačka, kterou najdete přímo na webu fbo.cz. S FBO je hypotéka a její refinancování mnohem dostupnější. Začněte žít na plno i vy a dejte nadobro vale podnájmu.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije