Bydleni

Terasa jako na Azurovém pobřeží

Také se už nemůžete dočkat, až své přátele pozvete na pohodové posezení na terase? V tom případě pro vás máme skvělý tip, jak si odpoledne zpříjemnit ještě víc! Jak by se vám líbilo trávit na čerstvém vzduchu ještě více času bez ohledu na počasí? Rozšiřte obytnou plochu o pár cenných metrů a pořiďte si markýzu, která z vaší terasy udělá útulné zákoutí. Stačí jediný stisk tlačítka a budete si moct dopřát snídani nebo odpolední čajový dýchánek i přesto, že sluníčko pálí ostošest. Vaše bydlení bude vypadat jako jeden z hotelů na Azurovém pobřeží a vy se budete každý den cítit jako v Saint-Tropez.

Kvalitní, české a levné

Markýzy jsou perfektním prostředkem, který vás a vaše blízké ochrání před ostrými slunečními paprsky a zajistí ideální podmínky pro pobyt na terase. V případě systémů od známého českého výrobce Univers Tech vám dokonce nijak výrazně nenaruší rozpočet. Markýzy venkovní jsou momentálně zlevněné o 30 % a pohony dokonce o polovinu. A proč vsadit právě na Univers Tech? Markýzy se vyrábí z kvalitních materiálů a jejich konstrukce je velmi stabilní. Přesto byste však neměli podcenit možnost instalace větrné nebo dešťové automatiky.

Důmyslná čidla zabrání poškození

Venkovní markýzyPodle statistik je v Evropě motorem poháněna každá druhá markýza. Motorový pohon je totiž nejen praktičtější, ale zároveň šetrnější ke konstrukci markýzy a prodlužuje její životnost. Co se týče zmíněných čidel, uvedou motor do pohybu vždy, když povětrnostní situace zhorší natolik, že by prudký déšť nebo silný vítr mohly markýzu poškodit. A to i v případě vaší nepřítomnosti. Plachtu je samozřejmě možné ovládat i ručně a docílit ideálního zastínění.
Pokud si s výběrem venkovní markýzy nevíte rady, nebojte se zeptat přímo odborníků z Univers Tech. Rádi vám poradí a postarají se o veškerý servis. Technické specifikace jednotlivých modelů najdete na webu univers.cz. Foto: univers.cz

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije