Zbavte se komplexu z malého penisu

Schůzka, na kterou jste se připravovali několik dlouhých týdnů, skončila katastrofálně. Což o to, film, na který jste se šli se svým objektem zájmu podívat, vám oběma vykouzlil perfektní náladu, kterou ještě posílil gurmánský zážitek v orientální restauraci. Neštěstí se přihodilo o několik desítek minut poté, když jste na dámu "vytasili" svůj nástroj lásky. Menší rozměry ještě nejsou důvodem k panice, ale problémy s erekcí a následná ejakulace dobrou vizitku neudělají, ba právě naopak. Pro mladé lidi je sex velmi důležitý a nedokážete-li potencionálního partnera uspokojit, můžete si být jistí, že váš vztah zůstane jen u kamarádství. Všem výše zmíněným problémům však lze udělat přítrž. Chcete mít větší penis a dlouhotrvající erekci?

S malým kašpárkem...

Znáte přísloví, které praví, že s malým kašpárkem, velké divadlo nezahrajete? Do jisté míry je to pravda. Jen málokterý muž s malým penisem, dokáže ženu obšťastnit tak, jako jeh konkurent s mnohem větším mužstvím. Ať vám vaše drahá polovička napovídá cokoliv, větší skutečně znamená lepší. Průměrná evropská délka činí cca 15 centimetrů, ale ne každý muž tohoto průměru dosahuje. Řadíte-li se mezi ty méně šťastné, ne-li zakomplexované samce, měli byste začít uvažovat o zvětšení penisu. Zákrok je poměrně bezbolestný – chirurg vám přirození natáhne a na pár týdnu zafixuje.

Vimax – bezkonkurenční řešení pro muže s malým...

Výše uvedená operace je samozřejmě vtip, což ale neznamená, že je zvětšení penisu nesmysl. Jediná reálná možnost, jak dostat ze svého přirození maximum, je přípravek VIMAX. Jedná se o revoluční doplněk stravy z Kanady, který využívá principu zvýšení toku krve do penisu. Výsledkem je dlouhotrvající erekce a to kdykoliv. Výraznější prokrvení se však nemůže projevit jinak, než zmohutněním a zvětšením penisu, které poznáte na první pohled vy i vaše přítelkyně, manželka, milenka či sekretářka...Vraťme se však k samotnému produktu, který již více, než deset let pomáhá mužům na celém světě. Vimax se skládá z výhradně přírodních látek a je naprosto nezávadný. Vzhledem k tomu, že jde o přírodní doplněk stravy a nikoliv lék, můžete jej bez obav využívat dlouhodobě. Jeho složení je následující:

  • oves setý
  • kajenský pepř
  • jinan dvoulaločný
  • serenoa plazivá
  • kotvičník zemní

Všechny výše zmíněné ingredience mají jedno společné – působí jako afrodiziaka či se využívají jako léky na impotenci. Prostředek Vimax vychází z klinických testů, jejichž závěr je jasný (a logický) – zvětšení penisu a konce problému vaného předčasná ejakulace, lze dosáhnout rozšířením kapacity topořivých těles, což se výrobcům povedlo na výbornou. Účinek se projeví už po první měsíci užívání, ale skutečnou změnu pocítíte mezi třetím a čtvrtým měsícem. Přípravek fungoval až u 80% mužů, kteří jej dlouhodobě vyzkoušeli, což je dostatečně vysoká pravděpodobnost, že způsobí poprask i ve vaší posteli.

Publikováno: 23. 06. 2012

Kategorie: Zdraví

Autor: Honza Vodička

Tagy: erekce | impotence | prodloužení erekce | prodloužení penisu | zvětšení penisu