Noční košile nosí i muži. Opravdu!

Uhodily mrazy, což na vlastní kůži poznáme nejen při pobytu venku, ale také během noci. Pokud jste si zvykli spát v pánské klasice alá tričko + trenýrky, nezbude vám, než na noc pořádně přitopit nebo si pořídit teplou peřinu. Ale co když vám příliš hrubá přikrývka nevyhovuje a nemíníte zbytečně utrácet za energie? V tom případě přesedlejte na jiný typ „spacího“ oblečení. Jeden z nich vám dnes představíme – co byste řekli na pánskou noční košili? Na „opravdové“ chlapy, kterým v žilách koluje testosteron říznutý s adrenalinem, zřejmě pánskou noční košilí příliš nezapůsobíme. Zmíněná sorta mužů totiž spí výhradně „na Adama“ a to bez ohledu aktuální teplotu. Ti ostatní si však pánské noční košile oblíbili.

Komfort především

Obrovskou výhodou pánské noční košile je nadstandardní komfort – nikde vás nebude tlačit žádná guma a budete se v ní cítit neskutečně pohodlně. A je jen na vás, zda sáhnete po variantě s dlouhým nebo krátkým rukávem či dokonce čepičkou. Klíčový je ovšem výběr materiálu. Chcete-li, abyste se v košili cítili doslova jako v bavlnce, vsaďte na 100 % bavlnu. A abyste si v košili přeci jen nepřipadali poněkud zženštile, našli jsme pro vás kvalitní kousek s vtipným potiskem, který vašemu okolí prozradí vaši nejmilejší zálibu – pití piva. Pánská noční košile s pivařským potiskem je ze 100 % bavlny a můžete ji vyprat v pračce při teplotě do 30°C. panska nocni kosile

Kvalitní spodní prádlo nejen pro muže

Pokud vám potisk nevyhovuje, vyberte si jiný. Ve známém e-shopu emanuela.cz najdete nespočet variant a pro ty ostatní, kteří pánské noční košile striktně odmítají, jsou připraveny klasická dvoudílná pyžama. Ať už si však vyberete jakkoliv, vždy se můžete spolehnout na prvotřídní kvalitu, rychlé dodání a příjemné ceny. Nic jiného ani od jedničky v oboru spodního prádla čekat nemůžete.

Publikováno: 30. 01. 2014 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Móda a styl

Autor: Honza Vodička

Tagy: noční košile pro pány | pánské noční košile