Móda a styl

Noční košile nosí i muži. Opravdu!

Uhodily mrazy, což na vlastní kůži poznáme nejen při pobytu venku, ale také během noci. Pokud jste si zvykli spát v pánské klasice alá tričko + trenýrky, nezbude vám, než na noc pořádně přitopit nebo si pořídit teplou peřinu. Ale co když vám příliš hrubá přikrývka nevyhovuje a nemíníte zbytečně utrácet za energie? V tom případě přesedlejte na jiný typ „spacího“ oblečení. Jeden z nich vám dnes představíme – co byste řekli na pánskou noční košili? Na „opravdové“ chlapy, kterým v žilách koluje testosteron říznutý s adrenalinem, zřejmě pánskou noční košilí příliš nezapůsobíme. Zmíněná sorta mužů totiž spí výhradně „na Adama“ a to bez ohledu aktuální teplotu. Ti ostatní si však pánské noční košile oblíbili.

Komfort především

Obrovskou výhodou pánské noční košile je nadstandardní komfort – nikde vás nebude tlačit žádná guma a budete se v ní cítit neskutečně pohodlně. A je jen na vás, zda sáhnete po variantě s dlouhým nebo krátkým rukávem či dokonce čepičkou. Klíčový je ovšem výběr materiálu. Chcete-li, abyste se v košili cítili doslova jako v bavlnce, vsaďte na 100 % bavlnu. A abyste si v košili přeci jen nepřipadali poněkud zženštile, našli jsme pro vás kvalitní kousek s vtipným potiskem, který vašemu okolí prozradí vaši nejmilejší zálibu – pití piva. Pánská noční košile s pivařským potiskem je ze 100 % bavlny a můžete ji vyprat v pračce při teplotě do 30°C. panska nocni kosile

Kvalitní spodní prádlo nejen pro muže

Pokud vám potisk nevyhovuje, vyberte si jiný. Ve známém e-shopu emanuela.cz najdete nespočet variant a pro ty ostatní, kteří pánské noční košile striktně odmítají, jsou připraveny klasická dvoudílná pyžama. Ať už si však vyberete jakkoliv, vždy se můžete spolehnout na prvotřídní kvalitu, rychlé dodání a příjemné ceny. Nic jiného ani od jedničky v oboru spodního prádla čekat nemůžete.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije