Hydroterapie v pohodlí domova

Blahodárné účinky hydroterapie nejsou žádným tajemstvím. Vždyť o nich věděli již naši předkové, kteří se oddávali pravidelným masážím ve veřejných lázních. Princip je jednoduchý a spočívá v kombinaci tepla, vztlaku a hydrostatickém a hydrodynamickém tlaku. Jediné, co se za několik tisíc let změnilo, jsou technologie, díky kterým byl celý proces dotažen k dokonalosti. Hydroterapie je ideálním řešením pro všechny, kteří čelí každodennímu stresu a vyčerpávající fyzické práci. Pro všechny, kterým nestačí občasná návštěva lázní a chtějí si uvolňující masáž dopřávat pravidelně, jsou zde vířivé vany. Teplá voda proudící ze specifických trysek důkladně prohřeje organismus, zvýší příjem kyslíku a rozšíří cévy.

Dokonalé masáže v ultramoderní vířivce

Patříte mezi milovníky wellness a nespokojíte se s levnými náhražkami, které mají k relaxačnímu zařízení daleko? Zvolte americké vířivky Artesian Spas, které vynikají perfektním designem a navíc jsou prošpikovány moderními technologiemi. Vířivou vanu Artesian Spas poznáte na první pohled. Je zkrátka lepší, než kterákoliv jiná vířivka. Unikátní trysky jsou navrženy na míru specifickým svalovým partiím, výkonné zařízení zaručuje křišťálovou vodu, kterou není třeba udržovat a díky bezdotykovému zařízení můžete vanu ovládat přes wi-fi nebo Bluetooth. Vířivka Artesian Spas se stane nepostradatelným pomocníkem, u který vám umožní odbourat každodenní přepětí.

Poznejte krásu Artesian Spas na vlastní oči

Chcete si pravidelně dopřávat hydroterapeutickou masáž v podání vnitřní či venkovní vířivky Artesian Spas? Předtím, než si ji pořídíte, si ji můžete „omrknout“ v showroomu BETA na Praze 10, který provozuje český dodavatel wellnes zařízení Spa & Wellness s.r.o. Přesvědčte se o výhodách vířivek, infrasaun a parních lázní na vlastní oči. Po domluvě tak můžete učinit i během víkendu. Zajímá-li vás více, koukněte na virivkyasauny.cz.

Publikováno: 15. 09. 2012

Kategorie: Zdraví

Autor: Honza Vodička

Tagy: artesian spas | infrasauny | spa | venkovní vířivky | vířivá vana | vířivky | wellness