Udělejte si radost stříbrným šperkem

Stříbro si lidé oblíbili již ve starověku. Tento ušlechtilý kov bílé barvy nachází využití v mnoha oborech a s trochou nadsázky lze napsat, že je ho najdeme všude kolem nás. Tento kovový prvek je velmi dobře zpracovatelný a vykazuje nejlepší elektrickou i tepelnou vodivost. Může se pochlubit značnou chemickou stabilitou, ale zároveň je dobře rozpustné v kyselině dusičné. V současnosti ho najdeme v elektronice (jako součást různých slitin), výrobě CD a DVD nosičů, ve fotografickém průmyslu, ale také ve šperkařství. Stříbrné šperky patří od nepaměti k nejoblíbenějším doplňkům a nedají na ně dopustit ženy, ale i muži.

Elegantní a univerzální

Důvod, proč popularita stříbra neklesá na úkor jiných drahých kovů, je prostý. Stříbro je cenově přijatelné (na rozdíl od dražšího zlata), ale i přesto je spojeno s určitou prestiží (což se o špercích z chirurgické oceli říct nedá). Dostane-li žena darem stříbrné náušnice, bude z nich mít obrovskou radost a to i přesto, že nebyly tak drahé, jako náušnice z bílého zlata. Stříbro sluší všem barvám pleti a vypadá dobře na sněhobílé pokožce, stejně jako na dohněda opálené kůži. Další výhodou je obrovská univerzálnost – stříbrné šperky si můžete vzít do společnosti, stejně jako na schůzku do kavárny. Ostudu s s nimi rozhodně neutrhnete.

Pozor na padělky

Nakupujete-li šperky z pohodlí domova, měli byste si dát pozor na prodejce, u kterého si je rozhodnete objednat. V e-shopech se totiž čím dál častěji objevují nekvalitní postříbřené padělky z Číny, které sice na první pohled vypadají, jako skutečné stříbrné šperky, ale po bližším prozkoumání zjistíte, že nejsou ani zdaleka tak dobře zpracované. Padělky nejsou ani zdaleka tak kvalitní, rychle se zničí a navíc mohou způsobit nepříjemnou alergii. Nechcete-li naletět, nakupujte u prověřených prodejců, kteří mají stovky pozitivních komentářů od spokojených zákazníku. Jedním z mála internetový obchod silverboom.eu.

Stříbrný boom

Silverboom.eu nabízí vysoce kvalitní šperky, které jsou k mání za nízké ceny. Zároveň se pyšní netradičními designy, které z vás udělají střed pozornosti. V sortimentu najdete stříbrné prsteny s kameny (ale i stříbrné prsteny bez kamenů), řetízky, brože, soupravy, náhrdelníky či bižuterii. Za zmínku stojí stříbrné šperky se zirkony, tedy syntetickou „náhražkou“ drahých diamantů a stříbrné šperky s markazitem. Jde o velmi nápadité kousky, které v běžných klenotnictvích a šperkařstvích neseženete. Veškeré zboží je skladem a prodejce ho expeduje do 24 hodin od přijetí objednávky. Nakoupíte-li za víc, než 750 Kč (což není, vzhledem k bohatému výběru šperků, žádný problém), nemusíte platit za dopravu. Stříbrné šperky od silverboom.eu jsou skvělou volbou, ať už chcete udělat radost sobě či svým blízkým.