Škoda je značkou, jejíž historii zná každý Čech

Skutečné rodinné stříbro, i tak bychom mohli popsat Škodovky, které se v českých garážích drží i přes silnou zahraniční konkurenci. Cílí také na elektromobilitu, ale stále nabízí klasiku v podobě spalovacích motorů. Jednoduše řečeno, jde s dobou, která si žádá nové výzvy.

Díky síti autorizovaných servisů je pro řadu motoristů skutečnou jedničkou. Nabízí se testovací jízda, ale také příprava vašeho vozidla na blížící se STK. A stačí jediné, zvednout telefon a domluvit se na podrobnostech prohlídky. Elegance, s jakou přišla na český trh právě Škoda, se dá jen stěží popsat slovy. To je totiž něco, co musí zažít za volantem každý sám za sebe.

Originální náhradní díly jsou připraveny

Co zde najdete? Autosalon Škoda Praha je zaměřen na kvalitu, která je až na prvním místě. Přináší náhradní díly s puncem originality, na něž dostanete plnou záruku. Každý zkušený řidič ví, že se šetření na dílech v servisech dlouhodobě vůbec nevyplácí. Právě naopak, může vést spíše k dodatečným výdajům. Skryté závady, které odhalí profesionální technik, mohou být velmi zrádné. Je nutné reagovat zcela adekvátně, brzy opravit menší problém, aby nevznikl za dalších několik týdnů provozu nějaký mnohem větší.


Se šekovou knížkou se nabídne dvacetiprocentní úspora výdajů na servisní služby a také samotné díly. Stačí, pokud máte v garáži automobil značky Škoda, jenž už oslavil čtvrté narozeniny.

Pět let předplacených služeb je k dispozici

Znáte také pestrobarevnou historii značky Škoda? Píše se už déle než jedno století a stále ještě neřekla své poslední slovo. Naopak, má reputaci, kterou by jí jiné jméno mohlo spíše jenom závidět. Díky předplacenému servisu se nabízí až pět roků plných služeb, díky nimž může být každý motorista na českých silnicích naprosto bez starostí. A to se přece počítá na prvním místě, že? 

Publikováno: 23. 11. 2023

Kategorie: Auto/moto

Autor: Honza Vodička