Finance

Potřebujete hotovost? V online zastavárně vám dají nejvíc!

Dostat se do zapeklité finanční situace není vůbec složité. Stačí pár neuvážených kroků a dluhy na sebe nenechají dlouho čekat. Vybruslit z nich však dá mnohem větší práci a vůbec nejhorším řešením je vybíjení klínu klínem. Tedy půjčku půjčkou, chcete-li. Možná ale disponujete něčím, co byste mohli na nějakou dobu oželet – a právě to by vám mohlo vytrhnout trn z paty. Přestaňme se však bavit v jinotajích a pojďme se spolu podívat na efektivní řešení.

Byli jste někdy v zastavárně? Ne? Zastavárna je poměrně praktické místo, ve kterém se dá leccos výhodně pořídit. Stejně tak lze dát do zástavy něco hodnotného a překlenout momentální finanční trable. Do klasické zastavárny, ve které vám za zboží dají jen zlomek jeho hodnoty vás ovšem posílat nebudeme. Mnohem výhodnější je online zastavárna Praha, která vám nabídne nejvyšší možnou cenu. Máte-li doma šperky nebo drahé kovy, můžete je výhodně směnit za hotové.

Zástavy.cz však funguje také jako zástava automobilů a nemovitostí. Opět za nejvyšší možnou výkupní cenu, která bude stanovena na základě předem definovaných parametrů, které se k danému artiklu vážou. Potvrzení o příjmu nebo jiné doklady potřebovat nebudete. Jediné, co musíte udělat, je vyplnit online formulář a počkat na jeho zpracování. Za automobil dostanete až 70 % tržní ceny a po dohodě ho budete moct i nadále využívat.

A co když nebude ve vašich silách splácet? Zástavy.cz staví na individuálním přístupu ke klientům a umožní vám za poplatek termín splatnosti posunout.

Nebankovní společnosti vám výhodněji určitě nepůjčí. Potřebujete-li peníze hotově (a máte-li co zastavit), pak jsou zástavy ideální volbou. Pokud si jste jistí, že už o zastavenou položku nebudete mít zájem, můžete se domluvit na přímém výkupu.

Foto: sxc.hu

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije