Bydleni

Vybíráme sedací soupravu: Jaké jsou trendy pro rok 2015?

Potrpíte si na aktuální módní trendy, a to nejen co se týče módy? Chcete-li, aby bylo „in“ také vaše bydlení, nevyhnete se pravidelné obměně nábytku. My jsme se zaměřili na sedací soupravy, které patří k těm nejdominantnějším interiérovým prvkům vůbec. Prozradíme vám, co v roce 2015 frčí!

Alfou a omegou je prostor a pohodlí

Účelem sedačky není jen umocnit atmosféru v místnosti a pozvednout celkový estetický dojem. Jde o nábytek, ke kterému chováme určité sympatie. Ty u některých jedinců dokonce přerostou ve vztah. Zkrátka a dobře, je to právě sedací souprava, na které se uvelebíme po náročném dni, a proto by nám měla poskytnout adekvátní komfort. Současné trendy velí prostornosti. V kurzu jsou velké rohové sedací soupravy, na kterých se lze bez jakýchkoliv kompromisů natáhnout a odpočívat třeba celé odpoledne. Pohodlně se na nich usadí větší počet osob, aniž by se cítily jako sardinky.
souprava madison Zároveň však platí, že by sedačka neměla zabírat polovinu místnosti. Elegantním řešení pro menší interiéru představují rozkládací sedací soupravy. Počítáte-li každý centimetr čtvereční volného místa, přijde vám vhod model, který v případě potřeby rozložíte. Zároveň ho využijete jako pohotovostní postel. Kdo ví, třeba se u vás někdo zdrží přes noc a alespoň nebude muset spát na podlaze.

Jakou zvolit barvu a materiál?

V kurzu jsou elegantní barvy jako bílá, béžová a černá, ale také výrazné pastelové tóny. Velmi dobře vypadají také černobílé kombinace. Tak jako tak přihlédněte k ostatním interiérovým prvkům a snažte se, aby vaše nová sedačka zapadla. Nesnažte se za každou cenu podlehnout trendům a zvolte odstín, který je vám příjemný na pohled.
Co se týče materiálů, budete limitováni rozpočtem. V posledních letech (a nejinak tomu bude i letos) je zvýšený zájem o kožené sedací soupravy, které jsou nadčasové a evokují luxusní dojem. Zároveň se velmi snadno udržují a vydrží spoustu let jako nové. Chcete-li ušetřit, vsaďte na kvalitní imitaci kůže. Sedací soupravy z eko-kůže sice nejsou navěky, nicméně je pořídíte výrazně levněji než modely z pravé kůže. moderní sedací souprava

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije