Zábava

Dobré vtipy zaručeně zaženou nudu

Také se na vás podepsalo mizerné podzimní počasí a tak nějak se vám do ničeho nechce? Kupí se vám práce, telefony raději ani nezvedáte a nemůžete se přimět k tomu, abyste začali něco dělat? A co takhle si zvednout náladu trefnými anekdotami a vtipy? Humor je koření života a bez něj by byly naše všední dny prázdné. Pokud se vám nechce utrácet za humoristické časopisy, nevadí, nepřeberné množství vtípků totiž najdete na internetu. A protože je většina webů s anekdotami poměrně nepřehledná, našli jsme pro vás místo, na kterém problém s orientací (ne tou sexuální) mít nebudete.

Portál plný zábavy

Zabrousili jsme na známý portál pro mladé peoplelovepeople.com, o němž jsme se zmiňovali již v minulosti. Kromě toho, že se zde můžete seznámit s podobně osamělými lidmi a najít kamarády či osudovou lásku, zde najdete hromadu povídek, básniček, citátů, pohádek a samozřejmě i vtipy. Ty mají svou vlastní sekci a jsou přehledně rozděleny do jednotlivých kategorií. Díky tomu se nebudete muset probírat hromadou fórů, které vás z nějakého důvodu nezajímají a rovnou se dostanete k těm „vašim“.

Vtipy o Pepíčkovi, blondýnkách i policajtech

A na co se můžete těšit? Kromě klasiky v podobě vtipů o blondýnkách, Somálcích či cikánech jsou na peoplelovepeople.com oblíbené výroky před smrtí a vtipy o tradičních i méně tradičních povoláních. Nechybí ani peprné vtipy o sexu s příhodným označením 18+. Kapitolou samou pro sebe jsou vtipy o legendárním Pepíčkovi a za přečtení samozřejmě stojí i manželské vtípky. Databáze anekdot se neustále rozšiřuje a již nyní jsou v ní stovky neznámých i provařených vtípků, které vás zaručeně pobaví. Pokud vám některý ze vtípků vykouzlí úsměv od ucha k uchu, nezapomeňte autora ocenit udělením hvězdy. Určitě ho to potěší. V případě, že chcete přivodit dobrou náladu ostatním, neváhejte přidat své vlastní vtipy.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije