Dobré vtipy zaručeně zaženou nudu

Také se na vás podepsalo mizerné podzimní počasí a tak nějak se vám do ničeho nechce? Kupí se vám práce, telefony raději ani nezvedáte a nemůžete se přimět k tomu, abyste začali něco dělat? A co takhle si zvednout náladu trefnými anekdotami a vtipy? Humor je koření života a bez něj by byly naše všední dny prázdné. Pokud se vám nechce utrácet za humoristické časopisy, nevadí, nepřeberné množství vtípků totiž najdete na internetu. A protože je většina webů s anekdotami poměrně nepřehledná, našli jsme pro vás místo, na kterém problém s orientací (ne tou sexuální) mít nebudete.

Portál plný zábavy

Zabrousili jsme na známý portál pro mladé peoplelovepeople.com, o němž jsme se zmiňovali již v minulosti. Kromě toho, že se zde můžete seznámit s podobně osamělými lidmi a najít kamarády či osudovou lásku, zde najdete hromadu povídek, básniček, citátů, pohádek a samozřejmě i vtipy. Ty mají svou vlastní sekci a jsou přehledně rozděleny do jednotlivých kategorií. Díky tomu se nebudete muset probírat hromadou fórů, které vás z nějakého důvodu nezajímají a rovnou se dostanete k těm „vašim“.

Vtipy o Pepíčkovi, blondýnkách i policajtech

A na co se můžete těšit? Kromě klasiky v podobě vtipů o blondýnkách, Somálcích či cikánech jsou na peoplelovepeople.com oblíbené výroky před smrtí a vtipy o tradičních i méně tradičních povoláních. Nechybí ani peprné vtipy o sexu s příhodným označením 18+. Kapitolou samou pro sebe jsou vtipy o legendárním Pepíčkovi a za přečtení samozřejmě stojí i manželské vtípky. Databáze anekdot se neustále rozšiřuje a již nyní jsou v ní stovky neznámých i provařených vtípků, které vás zaručeně pobaví. Pokud vám některý ze vtípků vykouzlí úsměv od ucha k uchu, nezapomeňte autora ocenit udělením hvězdy. Určitě ho to potěší. V případě, že chcete přivodit dobrou náladu ostatním, neváhejte přidat své vlastní vtipy.

Publikováno: 24. 11. 2012

Kategorie: Zábava

Autor: Honza Vodička

Tagy: anekdoty | humor | vtípky | vtipy | vtipy o pepíčkovi | vtipy o policajtech