Dánské bydlení je prý mnohem útulnější. Víme proč!

Omrzel vás stávající vzhled vašeho bydlení a rádi byste si ho zútulnili a zároveň odlišili od šedého průměru? V tom případě se s námi vydejte do studené Skandinávie, kde na nás čeká bohatý výběr unikátních designových prvků a dekorací. Ne, cílem naší cesty skutečně nebude IKEA. Dnešní exkurze bude od minimalismu a monotónnosti na hony vzdálená. Podíváme se na zoubek mnohem nápaditějším a originálnějším doplňkům Lene Bjerre Design, které mají se zmíněnou značkou společný jen severoevropský původ. A rozhodně není náhoda, že tento dánský výrobce patří ve své zemi k předním představitelům v oblasti bytového designu.

Cit pro detail a osobité ztvárnění

Společnost Lene Bjerre Design je v našich končinách poměrně neznámá, její bytové a zahradní dekorace však zútulňují domácnosti již od roku 1975. Pro všechny výrobky je typický neotřelý styl, vysoká kvalita zpracování a čistý design. Přívlastek čistý však v jejich případě neznamená minimalistický. Hlavní roli hrají detaily, u kterých si nelze nevšimnout inspiraci přírodními scenériemi Jutského poloostrova. Skandinávské dekorace ocení především ti z vás, kteří preferují teplo rodinného krbu a nikoliv strohou domácnost prostou jakékoliv originality. Osobitý charakter podtrhuje i způsob výroba. Ta je prováděna převážně ručními a starými řemeslnými technikami.

Dekorace pro bydlení i zahradu

Dostáváme se k tomu, co vás bude zajímat nejvíce – sortimentu. Prozkoumali jsme virtuální regály e-shopu haandecor.cz, který nabízí široký sortiment vybavení do bytu a zahrady a zároveň poskytuje služby v oblasti zahradní architektury. Najdete v něm zdánlivé drobnosti jako jsou proutěné koše, květináče, vázy, textilie nebo umělé květiny, ale i dominantní prvky v podobě obrazů zrcadel, osvětlení či nábytku. Chcete-li si ze svého domova udělat útulnou klícku, do které se budete vždy rádi vracet, máte jedinečnou možnost.

Publikováno: 08. 03. 2013 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Bydleni

Autor: Honza Vodička

Tagy: dekorace do bytu | dekorace na zahradu | doplňky do bytu | doplňky na zarhadu | haandecor.cz | skandinávské dekorace