Bydleni

Dánské bydlení je prý mnohem útulnější. Víme proč!

Omrzel vás stávající vzhled vašeho bydlení a rádi byste si ho zútulnili a zároveň odlišili od šedého průměru? V tom případě se s námi vydejte do studené Skandinávie, kde na nás čeká bohatý výběr unikátních designových prvků a dekorací. Ne, cílem naší cesty skutečně nebude IKEA. Dnešní exkurze bude od minimalismu a monotónnosti na hony vzdálená. Podíváme se na zoubek mnohem nápaditějším a originálnějším doplňkům Lene Bjerre Design, které mají se zmíněnou značkou společný jen severoevropský původ. A rozhodně není náhoda, že tento dánský výrobce patří ve své zemi k předním představitelům v oblasti bytového designu.

Cit pro detail a osobité ztvárnění

Společnost Lene Bjerre Design je v našich končinách poměrně neznámá, její bytové a zahradní dekorace však zútulňují domácnosti již od roku 1975. Pro všechny výrobky je typický neotřelý styl, vysoká kvalita zpracování a čistý design. Přívlastek čistý však v jejich případě neznamená minimalistický. Hlavní roli hrají detaily, u kterých si nelze nevšimnout inspiraci přírodními scenériemi Jutského poloostrova. Skandinávské dekorace ocení především ti z vás, kteří preferují teplo rodinného krbu a nikoliv strohou domácnost prostou jakékoliv originality. Osobitý charakter podtrhuje i způsob výroba. Ta je prováděna převážně ručními a starými řemeslnými technikami.

Dekorace pro bydlení i zahradu

Dostáváme se k tomu, co vás bude zajímat nejvíce – sortimentu. Prozkoumali jsme virtuální regály e-shopu haandecor.cz, který nabízí široký sortiment vybavení do bytu a zahrady a zároveň poskytuje služby v oblasti zahradní architektury. Najdete v něm zdánlivé drobnosti jako jsou proutěné koše, květináče, vázy, textilie nebo umělé květiny, ale i dominantní prvky v podobě obrazů zrcadel, osvětlení či nábytku. Chcete-li si ze svého domova udělat útulnou klícku, do které se budete vždy rádi vracet, máte jedinečnou možnost.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije