Potřebujete peníze před výplatou? Půjčte si bez poplatku předem!

Čas od času se může do drobných finančních problémů dostat opravdu každý. Stalo se to i vám a panikaříte? Nedělejte si z toho hlavu – na menší díru v rozpočtu postačí drobná záplata ve formě krátkodobé SMS půjčky. Ještě jste o ni neslyšeli? Pokud marně čekáte, až vám na účet dorazí výplata, pak je rychlá online půjčka jako stvořena právě pro vás. A my vám prozradíme, na koho se obrátit a co od tohoto nebankovního produktu čekat.

SMS půjčky od známé společnosti se bát nemusíte

Rychlá půjčka je vhodná pro každého, kdo potřebuje peníze do výplaty. Konkrétně menší obnos ve výši až několik tisíc korun. Jak již zaznělo v úvodu, jde o specifický typ nebankovní půjčky, nicméně nenechte se odradit – i v nebankovním sektoru působí množství spolehlivých poskytovatelů, kteří nabízí půjčky za poměrně výhodných a především transparentních podmínek. Shrnuto a podtrženo, stačí si vybrat renomovaného věřitele a není se čeho bát. Buďme však trochu konkrétnější. Zapátráte-li na webu, zjistíte, že rychlé SMS půjčky nabízí celá řada společností. Kterou byste si měli vybrat vy? Nechcete-li si nezodpovědným půjčováním přidělat problémy navíc, vsaďte na českou nebankovní společnost Mutuo s.r.o.

Parametry půjčky

SMS půjčka od Mutuo ve výši 1 000 až 5 000 Kčdobu splatnosti 22 dní, což je tak akorát na překlenutí několika dní až týdnů před výplatou. Peníze můžete využít na cokoliv – na úhradu složenky, opravdu či koupi spotřebiče, nebo třeba na nákupy. Nestihnete-li peníze vrátit včas, nevadí. Za fixní poplatek si lze dobu splatnosti prodloužit až o 2 týdny. Vyřízení Mutuo půjčky je velmi rychlé a stačí, když nastavíte požadované parametry (výše půjčky a doba splatnosti) na kalkulátoru. Ten vám zobrazí celkovou splatnou částku a budete-li s ní souhlasit, vyplníte kontaktní údaje a odešlete žádost. Peníze vám dorazí na účet obratem. Budete-li s půjčkou spokojeni, můžete ji využívat pravidelně. Po třetí řádně splacené půjčce dostanete slevu 20 % na každou další půjčku a 20 až 50 % na prodloužení půjčky. Dle Mutuo si pravidelně půjčuje více než 90 % klientů, a i to je garancí kvalitní služby. Chcete se dozvědět více, případně rovnou zažádat o půjčku? Zamiřte na www.mutuo.cz.

Publikováno: 09. 01. 2015 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Honza Vodička

Tagy: peníze před výplatou bez poplatku