Dovolená a cestování

Máte namířeno do Českých Budějovic? Víme, kde najdete perfektní rodinný penzion!

O Českých Budějovicích se často hovoří jako o perle Jižních Čech a pravdou, je že stotisícové město toho má opravdu hodně co nabídnout. Jde o administrativní, kulturní, vzdělanostní a dopravní centrum celého regionu a v neposlední řadě místo, ve kterém a v jehož bezprostředním okolí se nachází spoustu významných historických památek. A ať už máte namířeno do Jihočeského divadla nebo jen na důležité obchodní setkání, bude se vám hodit tip na levné a přitom velmi útulné ubytování. Umocněte své zážitky v rodinném penzionu U Rudolfa!
Penzion U Rudolfa představuje perfektní alternativu pro ty, kteří se chtějí ubytovat v poklidném prostředí s dostatkem soukromí. Penzion se nachází v lokalitě oblasti parku Stromovka a do centra Českýh Budějovic (které je od roku 1980 městskou památkovou rezervací) co by kamenem dohodil. Nedaleko penzionu je také Jihočeská univerzita a po cca 13 km dlouhé stezce, která začíná hned u objektu, se dostanete přímo do Hluboké. Zmínili jsme, že náš vyhlídnutý penzion České Budějovice má rodinný charakter a vy si budete moct vybrat ze tří komfortně zařízených pokojů. Součástí každého z nich je i vlastní WC a koupelna a televize s digitálním přijímačem. Pro všechny hosty je navíc k dispozici Wi-fi připojení k vysokorychlostnímu internetu. Majitelé penzionu mysleli i na motoristy, pro které připravili dostatek parkovacích míst. A pokud si s sebou vezmete kolo, můžete ho zdarma umístit do garáže.
Tím ovšem výhody ubytování v penzionu U Rudolfa teprve začínají. Po dni plném zážitků si jistě rádi odpočinete v infra nebo finské sauně či vířivce a hned poté se nechat hýčkat rukama zkušeného maséra. V ničím nerušené relaxaci můžete pokračovat v klubovém baru s krbem. Kontaktní informace najdete na webu www.penzionurudolfa.cz, kde si můžete prohlédnout také fotografie ubytování České Budějovice v celé jeho kráse.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije