Bazarová plošina vám může posloužit stejně jako nová

Pokud vaši pracovníci využívají pracovní plošiny tak často, že se je nevyplácí pronajímat, pravděpodobně vám nezbude, než si pořídit vlastní stroje. Pokud vám to firemní rozpočet neumožňuje, nevadí. Sáhněte po zánovním kousku, který vám udělá stejnou službu. Tedy bude-li v perfektním technickém stavu.

Zachovalé bazarové plošiny jsou poměrně vzácný artikl a bazarové plošiny ve vynikajícím stavu doslova raritou. Výjimka naštěstí tvoří pravidlo a i v našem případě jsme na jednu takovou narazili. Na mysli máme širokou flotilu zánovních plošin, které nabízí společnost StaTech s.r.o., která uspokojí i velmi náročnou klientelu.

Obáváte-li se do starší plošiny investovat z důvodu, že vás náklady na opravy a údržbu v konečném součtu vyjdou na víc než koupě zbrusu nového stroj, můžete být v klidu. Specialisté ze společnosti StaTech se o plošiny řádně starají a podrobují je pravidelným servisním prohlídkám, které jsou samozřejmě pečlivě zdokumentovány. Stáří nabízených strojů navíc nepřekročí limit pěti let.

Pokud si s nákupem nevíte rady, jistě nepohrdnete odborným poradenstvím, které StaTech poskytuje zcela zdarma.

Společnost se na českém trhu pohybuje téměř 10 let a je jedním ze strategických partnerem známého výrobce plošin, společnosti Genie.

StaTech dodává plošiny do 15 evropských zemí a poskytuje kompletní servis plošiny, včetně prodeje náhradních dílů. Ve svém školícím středisku jsou odborníci schopni proškolit až 40 účastníků najednou a to nejen v provozu plošiny, ale také základech jejich údržby. Samozřejmostí je také prodej nových plošin nebo jejich krátko i dlouhodobý pronájem.

Aktuální nabídku strojů, ve které najdete nejen plošiny, ale také vysokozdvižné vozíky. manipulátory a další související techniku, si můžete prohlédnout na webových stránkách statech.cz.