Horké tipy

Goodgame Empire: Máte na to být králem?

Nevíte, co s volným časem a jen neradi byste ho „proflákali“ u Facebooku? Když nám počasí nepřeje a nezbývá, než se zabavit doma, není jediný důvod, proč si nezahrát pořádnou gamesku. K tomu, abyste si dosyta zapařili, dokonce nebudete potřebovat ani korunu. Všeho nechte a přeneste se s námi na chvíli zpátky do minulosti. Temný středověk byl skutečně drsným místem, ale možná se vám tam zalíbí natolik, že se rozhodnete zůstat… Nemáte ponětí, o čem bude řeč? Nebudeme vás dlouho napínat, odpověď zní:“Goodgame Empire.“

Pokud se o počítačové hry zajímáte hlouběji a sem tam si je i zahrajete, pravděpodobně vám nemusíme Godgame studios a jejich nejznámější výtvory představovat. V opačném případě vězte, že jde o tým šikovných vývojářů, kteří mají na svědomí několik velmi úspěšných browserových her. Tedy her, které lze hrát přímo v prohlížeči, bez nutnosti jakékoliv instalace. A multiplayerová strategie s přízviskem Empire je jednou z nich.

Princip je prostý. Jakožto jeden z mnoha krutovládců dostanete k dispozici malý kus panství a ještě menší hrad. Přesněji řečeno malou a nevzhlednou tvrzičku, která by se neubránila ani nájezdu mateřské školky. Zda se vám podaří vybudovat prosperující království, je skutečně jen na vás, ale v praxi existuje jen jediný skutečně efektivní způsob. Vybudovat neporazitelnou armádu, případně se prozíravě spojit s někým, kdo vám vydláždí cestu k trůnu. Znáte přece to známé pořekadlo? Když ho nemůžeš porazit, přidej se k němu…

Goodgame Empire je skutečně propracovaná hra s nevídanými možnostmi. K tomu, abyste vybudovali pořádné království, budete muset zvládnout nejen výcvik armád, ale i základní ekonomiku. Počítejte však s tím, že na vás budou neustále dorážet loupeživí baroni a budete proto muset jednat rychle.

Vzhledem k možnostem, které hra nabízí, je nanejvýš vhodné před začátkem hry prolouskat základní principy, případně pár tipů a triků. Pomoci by vám mohlo také Goodgame Empire fórum, které je součástí portálu goodgame-empire-hra.cz. Zde najdete o hře veškeré důležité informace a navíc si ji můžete i zahrát.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije