Jak vydělat na tipování sportovních zápasů

Velká výhra je nejčastějším důvodem, proč se lidé rozhodnou tipovat výsledky sportovních utkání, co je možné například u sázkové kanceláře Fortuna. Zbohatnout se ale nedá ihned. Tipování je dlouhodobý proces a být v něm úspěšný, nebo zůstat v plusových číslech je velmi obtížné. Je vůbec vydělávání prostřednictvím tipování možné? Podívejte se na pár rad, jak byste měli tipovat a naopak, čemu byste měli vyhnout.

Mějte jasnou strategii a držte se jí

Předtím než vůbec začnete, měli byste si určit vlastní strategii. Pokud si chcete vydělat peníze, musíte si připravit poměrně slušný bank. Uvědomte si, že čím více zápasů přidáte na tiket, tím je menší šance na výhru. Samozřejmě, i za 20 Kč  můžete vyhrát pěkný balík peněz, ale takové výhry jsou většinou výjimkou, která potvrzuje pravidlo. Nejzkušenější hráči dávají přednost strategii, která vyžaduje sázení menší počet zápasů na větší vklad. Většinou dají na tiket 1-3, maximálně 5 zápasů. Sázky SOLO nejsou výjimkou. Na první pohled byste si možná mysleli, že větší vklad je také větší riziko. Mnozí mi ale dají za pravdu, že větší šanci vydělat máte tehdy, když nedáte 10 tiketů za 30 korun, ale naopak riskujete celý vklad na jeden tiket s nižším kurzem. Výhodou je také online sázení, které je zdarma. Vyhnete se zbytečným poplatkům.

Sledujte pozorně každý detail zápasu

Snad nejdůležitější radou je, abyste utkání na svém tiketu měli plně mapované a věděli o každém detailu. Sledujte aktuální formu týmu, seznam zraněných hráčů, vzájemné zápasy a tak dále. V tenisu je dobré odhadnout duševní stav hráče a zohlednit i jeho zdravotní stav. Vyhýbejte se tipům na přípravní zápasy, kde hráči nemusí vždy nastoupit v plné sestavě. Rozhodně se oplatí věnovat pozornost těmto věcem, jde o investování vašich peněz.

Takhle rozhodně nezbohatnete

Dalším důležitým bodem je netipovat bezhlavě. Nezapomeňte, že netipujete kurzy ale utkání. Často se stává, že sázkař se nechá zlákat pěkným kurzem a staví na zápas, o němž prakticky nemá žádné znalosti. To je špatný postup a úspěch vám určitě nepřinese. Stejně tak je to také s jevem, kdy klesá kurz na výhru týmu. V hlavě tipéra to vzbuzuje pocit, že tip zřejmě bude správný a po chvíli váhání ho přece jen přidá na svůj tiket.  Rozhodujete se jen na základě názorů ostatních, nikoli vlastních. Své tipy si přemyslete a opět zdůrazňuji- netipujte bezhlavě. Za zmínku také stojí, že byste měli sázet hlavou, ne srdcem. Ani pokud se jedná o váš oblíbený tým.

Využijte, co vám nabízejí sázkové kanceláře

Jedním z mnoha výhod, které vám pomohou při tipování a vydělávání peněz, jsou také vstupní bonusy, které sázkové kanceláře nabízejí nově registrovaným klientům. Pokuste se získat nejvyšší vstupní bonus na sázení prostudováním nabídky sázkových kanceláří. Pokud splníte podmínky hry, můžete zlepšit a získat další finanční prostředky na sázení.

Publikováno: 10. 10. 2017

Kategorie: Finance

Autor: Hanka Trnková