Nuda v posteli? Nelamte nad milováním hůl a zpestřete si ho!

Měli jste za to, že vám to bude v posteli klapat věčně? Chyba lávky. Věčně totiž nevydrží vůbec nic, tím spíš vášnivé noci, které jste zažívali na počátku vztahu. Respektive ano, mohou vydržet, ale jen za předpokladu, že se budete snažit a postelový život řádně okořeníte. Připravili jsme pro vás několik zaručených tipů, díky kterým už nebudete muset vymýšlet výmluvy, proč „do toho nejít“ a naopak se budete na večery s partnerem těšit.

Luxusní prádlo odzbrojí každého muže

Sex na Adama a Evu je super, ale i ty nejrajcovnější křivky se nakonec okoukají. Žena si navíc nemusí připadat přitažlivě, pokud její tělo zažilo porod a několik dlouhých měsíců či let kojení. Naštěstí není nic, co by nespravilo luxusní spodní prádlo. Rafinované prádýlko dokáže hotové divy. Prsa jsou najednou větší, strie zakryjí smyslné krajky a všechno vypadá tak nějak lépe. Ženě dodá luxusní korezet, průsvitná saténová košilka či podvazky sebedůvěru a muž se nebude moct vynadívat. V posteli to začne opět jiskřit, a o to přece šlo!

Kdo si hraje, nezlobí

Luxusní spodní prádlo bohužel není všelék a po čase se okouká. Na někoho dokonce nepůsobí vůbec. Jak z toho ven? Muži i ženy často sní o něčem méně tradičním, tak proč to nezkusit? Vždyť s kým jiným, než s osobou, kterou milujete? Pořiďte si sexy kostýmy a zahrajte si třeba na zlobivého pacienta a přísnou sestřičku. Milování dostane díky kostýmům úplně jiný rozměr. Sestřičkou to totiž teprve začíná, k mání jsou také sexy outfity letušek, hospodyněk, policistek a když na to přijde, tak i pohádkových princezen nebo indiánek. Tak co, jdete do toho? Ať už vaše volba padne na stylové prádýlko nebo pořádně „ulítlý“ obleček, rozhodně nebudete litovat. Sex není jen o misionářské poloze, ale o kreativitě, originalitě a nevšedních zážitcích. Dost možná se s vašim partnerem sblížíte jako nikdy předtím. Za pokud to stojí...

Publikováno: 29. 01. 2015 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Zábava

Autor: Honza Vodička

Tagy: luxusní spodní prádlo | sexy kostýmy