Pronájem luxusního MPV Mercedes Viano aneb když je vás více, než stačí pojmout S-Class

Čeká vás důležité obchodní setkání, nebo jen chcete vyrazit na výlet ve velkém stylu a vyžadujete opravdový komfort? Žádný problém, pronajměte si luxusní limuzínu, která vaše zážitky z cestování maximálně umocní a na vaše případné obchodní partnery nebo klienty udělá dojem. Co takhle Mercedes – Benz třídy E nebo dokonce S? Zmíněná vozidla pojmou nejen vás, ale i další čtyři pasažéry a mačkat se určitě nebudete. Jenomže co když se vás chystá cestovat více než pět? V takovém případě pomůže jen dodávka, ale kde jen onen zmíněný luxus? Nebudeme vás dlouho napínat, řešení se jmenuje Viano a sjíždí – jak jinak- z výrobní linky Mercedes – Benz.

Avantgardní MPV

Mercedes Viano patří do segmentu MPV a v případě příplatkové výbavy vám z jeho podoby takříkajíc spadne čelist. Okamžitě zapomenete na ostatní alternativy a budete přemýšlet nad tím, jestli nastupujete do dodávky, limuzíny s trochu jinými dispozicemi, nebo sportovního vozu. Viano ve výbavě Avantgarde je zkrátka mix toho nejlepšího a můžete se těšit na spoustu prostoru, elegantní interiér s dechberoucí výbavou a dynamické jízdní vlastnosti. Není se čemu divit, když pod kapotou burácí 165 kW třílitrový šestiválec... Vraťme se ke zmíněné výbavě. Vstup do vozu vám zpříjemní osvětlené nástupní prahy a hned poté, co se uvelebíte na ergonomických sedadlech a položíte nohy na měkoučké podlahové koberce, se budete kochat pohledem na exkluzivní interiér z kvalitních materiálů. Mercedesu se tenhle husarský kousek opravdu povedl a dokázal předělat užitkové Vito k nepoznání.

Pronajměte si dodávku s řidičem, třeba na výlet po Evropě

Navnadili jsme vás a chcete si cestování v luxusním MPV vyzkoušet? A co byste řekli na pronájem dodávky s řidičem? Zkuste to u společnosti TRANSPORT SERVICE PRAHA, která nabízí letištní a hotelové transfery, výlety po celé ČR i Evropě a exkluzivní služby v podobě zajištění tlumočníka, průvodce nebo ochranky. Na nabídku se můžete podívat na www.limousine-mercedes.cz.