Auto/moto

Pronájem luxusního MPV Mercedes Viano aneb když je vás více, než stačí pojmout S-Class

Čeká vás důležité obchodní setkání, nebo jen chcete vyrazit na výlet ve velkém stylu a vyžadujete opravdový komfort? Žádný problém, pronajměte si luxusní limuzínu, která vaše zážitky z cestování maximálně umocní a na vaše případné obchodní partnery nebo klienty udělá dojem. Co takhle Mercedes – Benz třídy E nebo dokonce S? Zmíněná vozidla pojmou nejen vás, ale i další čtyři pasažéry a mačkat se určitě nebudete. Jenomže co když se vás chystá cestovat více než pět? V takovém případě pomůže jen dodávka, ale kde jen onen zmíněný luxus? Nebudeme vás dlouho napínat, řešení se jmenuje Viano a sjíždí – jak jinak- z výrobní linky Mercedes – Benz.

Avantgardní MPV

Mercedes Viano patří do segmentu MPV a v případě příplatkové výbavy vám z jeho podoby takříkajíc spadne čelist. Okamžitě zapomenete na ostatní alternativy a budete přemýšlet nad tím, jestli nastupujete do dodávky, limuzíny s trochu jinými dispozicemi, nebo sportovního vozu. Viano ve výbavě Avantgarde je zkrátka mix toho nejlepšího a můžete se těšit na spoustu prostoru, elegantní interiér s dechberoucí výbavou a dynamické jízdní vlastnosti. Není se čemu divit, když pod kapotou burácí 165 kW třílitrový šestiválec… Vraťme se ke zmíněné výbavě. Vstup do vozu vám zpříjemní osvětlené nástupní prahy a hned poté, co se uvelebíte na ergonomických sedadlech a položíte nohy na měkoučké podlahové koberce, se budete kochat pohledem na exkluzivní interiér z kvalitních materiálů. Mercedesu se tenhle husarský kousek opravdu povedl a dokázal předělat užitkové Vito k nepoznání.

Pronajměte si dodávku s řidičem, třeba na výlet po Evropě

Navnadili jsme vás a chcete si cestování v luxusním MPV vyzkoušet? A co byste řekli na pronájem dodávky s řidičem? Zkuste to u společnosti TRANSPORT SERVICE PRAHA, která nabízí letištní a hotelové transfery, výlety po celé ČR i Evropě a exkluzivní služby v podobě zajištění tlumočníka, průvodce nebo ochranky. Na nabídku se můžete podívat na www.limousine-mercedes.cz.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Máš rád turistiku? Pak ti ve výbavě nesmí chybět funkční outdoorové kalhoty od značky Kilpi!

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije