Zdravé vlasy zabrání rozvodu

Zdá se vám, že se pomalu, že o vás partner jeví stále menší zájem? Dívá se často na jiné a pro vás už nemá jediné milé slůvko? Přišel správný čas dát všechno do pořádku. Rozvod není řešení, vzpomeňte si na všechno hezké, co jste spolu před časem zažili a položte si otázku, jestli to nejde vrátit. Odpověď zní ne – leda byste měla stroj času...Co je však více, než reálné, jsou nové a ještě intenzivnější zážitky. Nehledejte chybu v partnerovi, ale zamyslete se nad tím, jestli děláte všechno pro to, abyste udržela onu jiskru, která mezi vámi a vaším mužem před lety vzplanula. Pečujete o sebe, nebo se každý večer uléháte tak, jak jste ráno vstala?

Ne dekolt, ale krásné vlasy

Možná, že vás to překvapí, ale důvodem, proč si váš milovaný všímá jiných žen není výraznější dekolt. Z velmi zajímavého průzkumu vyplývá, že si muže zaujmou zdravé vlasy. Nachází se ve vaší koupelně kvalitní vlasová kosmetika, nebo „údržbu“ kštice odbýváte obyčejným šampónem? Vlasy jsou celoročně vystavovány vlivům počasí a trpí. Jen vyvolené mají na pohled zdravé, pružné a lesklé vlasy bez toho, aniž by využívaly speciální přípravky. Pokud se mezi mizivé procento žen neřadíte, nezbude vám nic jiného, než o svůj účes řádně pečovat. I vy můžete vypadat, jako filmová hvězda, nebo přinejmenším moderátorka televizních zpráv. Každé vlasy jsou unikát a podle toho se o ně musíte starat. Univerzální přípravky nefungují nejsou ani zdaleka tak efektivní, jako vlasová kosmetika na míru.

Nakupujte chytře a zbude vám i na večeři

Výživné masky a šetrné barvy bohužel něco stojí a právě proto je mnoho žen nechá ležet v regálu. Chcete-li si dopřát profesionální kůru, aniž by to pocítil váš rozpočet, porozhlédněte se po ní na internetu. Ideálním místem pro nákup je specializovaný e-shop pulz.cz, ve který nabízí výrobky světoznámých značek za mnohem nižší ceny. Vlasová kosmetika skutečně nemusí být drahá. Nákupem na pulz.cz ušetříte a ještě vám zbude dost na to, abyste toho svého pozvala na luxusní večeři. S kvalitní kosmetikou to však zřejmě nebude třeba – vsaďte se, že pozve on vás. A pohledy na jiné budou minulostí.

Publikováno: 11. 09. 2012

Kategorie: Zdraví

Autor: Honza Vodička

Tagy: péče o vlasy | vlasová kosmetika | zdravé vlasy