Flashka, kterou nikde nekoupíte

Lidé milují dárky. Luxusní automobily, exotické zájezdy, obrovské dárkové koše plné delikates, ale i zdánlivé drobnosti, jako jsou reklamní předměty. Ten, kdo přišel s nápadem obdarovat klienta propiskou, bločkem, magnetem a dalšími věcmi s logem společnosti, by si zasloužil nobelovu cenu. Obdarovaný zákazník má obrovskou radost, že dostal něco zdarma a neřeší, že přijal jednu z nejchytřejších forem reklamy. Ačkoliv by se mohlo zdát, že neexistuje lepší dárek, než ona zmíněná propiska, případně jiné kancelářské předměty, opak je pravdou. V době informačních technologií nemůže být nic šikovnějšího, než přenosné úložiště dat. Používáme ho všichni, bez výjimky.

Fenomén jménem flash disk

USB flash disk je médium, které využíváme každý den. Přenášíme na něm fotografie, hudbu, dokumenty, kompromitující informace a další důležité věci. S trochou nadsázky se dá říct, že vlastní flashku má i každé malé dítě. A jsou to právě reklamní flash disky, které postupně nahrazují jiné firemní dárky. Můžete namítnou, že se nejedná o převratnou novinku a že vám ji někdo věnoval už před několika lety. Pamatujete si však ještě, co na ní bylo napsáno a od koho jste ji dostali? Ne? V tom případě se reklamní efekt pořádně minul účinkem. Přihrává tomu fakt, že flash disk nepředstavuje nic mimořádného. Dá se pořídit za pár korun a nikdo mu nevěnuje pozornost. Dostáváme se k jádru pudla. Flashka má pořád obrovský potenciál, ale sáhnout po té správné.

Flash disky na míru

Společnost USB Media s.r.o. začala jako vůbec první tuzemská firma vyrábět reklamní flash disky na míru. Zakázková výroba USB disků znamenala ve světě reklamních předmětů malou revoluci. Kdo jiný vám vyrobí flash disk o libovolném 3D tvaru. Firemní logo, maskot, nebo výjev z firemního večírku – je to jedno. Pro USB Media není nic nemožné a nabízí flashky za super cenu. Není divu, že mezi spokojené zákazníky patří velké i malé firmy a organizace. Můžete mezi nimi být i vy. Přemýšlíte li, které firemní dárky Vánoce 2012 budou ty pravé, neváhejte. Vaši klienti budou mít logo vaší společnosti, případně motiv, který vás charakterizuje, neustále na očích. A o to přeci jde, nebo ne?

Zboží si můžete na vlastní oči prohlédnout v showroomu na adrese Praha 3, Vlkova 28 a to 7 dní v týdnu od 9-21 hod..

Publikováno: 06. 09. 2012 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Podnikání

Autor: Honza Vodička

Tagy: flash disk | reklamni flash disk | reklamní flash disk na míru | USB | USB disk | USB flash disk