Zpomalte projevy stáří pomocí přírodní kosmetiky

Ženy udělají pro krásu a „věčné mládí“ téměř cokoliv. I vám možná dělají starost přibývající vrásky a hledáte způsob, jak vyzrát nad stářím. Pokud jste nebyla spokojená s běžnou kosmetikou a bojíte se, že se v budoucnu nevyhnete návštěvě kliniky kvůli faceliftingu a dalších kosmetických úprav, máme pro vás dobrou zprávu. Klíč k dlouhotrvající kráse najdete v přírodní kosmetice! Přírodní kosmetika zažívá opravdový boom a stále více žen zjišťuje, že je mnohem efektivnější než produkty farmaceutických a chemických laboratoří. Dnes vám představíme přípravky, které patří k těm nejoblíbenějším.

Olej z argánie trnité

Víte, co je to marocké zlato? Olej z argánie trnité, která roste jen v některých oblastech západního Maroka. Jde o jeden z nejvzácnějších olejů na světě a vyrábí se v kosmetické i kulinářské variant. Kosmetický arganový olej má výrazný anti-aging efekt a chrání pokožku před škodlivým UV zářením. Poskytuje ji potřebné živiny a slouží i jako prevence před rakovinou kůže. Arganový olej lze používat na pleť, vlasy i nehty. Ty jsou díky němu pružnější a lesklejší, což ocení především ženy, které trpí lámavostí. A co se týče zmíněného potravinářského oleje, ten patří mezi základní suroviny marocké kuchyně. Vyrábí se z něj tradiční pokrmy, ale hodí se i na běžné vaření.

Mládí ukryté v kokosech

Kokosy sice nejsou tak vzácné jako plody argánie, nicméně právě kokosový olej tomu arganovému věrně sekunduje. Obsahuje široké spektrum důležitých látek, které pokožku chrání a hydratují ji. Také kokosový olej má můžete využívat na pleť, vlasy i nehty a hledáte-li ideální alternativu pro veganskou či ajurvédskou kuchyni, nezapomeňte si pořídit kokosový olej na vaření. Lékaři ho doporučují lidem s cévními chorobami a cukrovkou, ale v rámci zdravého vaření by ho měl používat každý. Tak co vy na to? Dáte přírodě šanci? Vysoce kvalitní přípravky seženete ve specializovaném e-shopu na www.biokrasa.sk.

Publikováno: 23. 02. 2014

Kategorie: Zdraví

Autor: Honza Vodička

Tagy: biokrasa.sk | kokosový olej | přírodní kosmetika