Zdraví

Zpomalte projevy stáří pomocí přírodní kosmetiky

Ženy udělají pro krásu a „věčné mládí“ téměř cokoliv. I vám možná dělají starost přibývající vrásky a hledáte způsob, jak vyzrát nad stářím. Pokud jste nebyla spokojená s běžnou kosmetikou a bojíte se, že se v budoucnu nevyhnete návštěvě kliniky kvůli faceliftingu a dalších kosmetických úprav, máme pro vás dobrou zprávu. Klíč k dlouhotrvající kráse najdete v přírodní kosmetice! Přírodní kosmetika zažívá opravdový boom a stále více žen zjišťuje, že je mnohem efektivnější než produkty farmaceutických a chemických laboratoří. Dnes vám představíme přípravky, které patří k těm nejoblíbenějším.

Olej z argánie trnité

Víte, co je to marocké zlato? Olej z argánie trnité, která roste jen v některých oblastech západního Maroka. Jde o jeden z nejvzácnějších olejů na světě a vyrábí se v kosmetické i kulinářské variant. Kosmetický arganový olej má výrazný anti-aging efekt a chrání pokožku před škodlivým UV zářením. Poskytuje ji potřebné živiny a slouží i jako prevence před rakovinou kůže. Arganový olej lze používat na pleť, vlasy i nehty. Ty jsou díky němu pružnější a lesklejší, což ocení především ženy, které trpí lámavostí. A co se týče zmíněného potravinářského oleje, ten patří mezi základní suroviny marocké kuchyně. Vyrábí se z něj tradiční pokrmy, ale hodí se i na běžné vaření.

Mládí ukryté v kokosech

Kokosy sice nejsou tak vzácné jako plody argánie, nicméně právě kokosový olej tomu arganovému věrně sekunduje. Obsahuje široké spektrum důležitých látek, které pokožku chrání a hydratují ji. Také kokosový olej má můžete využívat na pleť, vlasy i nehty a hledáte-li ideální alternativu pro veganskou či ajurvédskou kuchyni, nezapomeňte si pořídit kokosový olej na vaření. Lékaři ho doporučují lidem s cévními chorobami a cukrovkou, ale v rámci zdravého vaření by ho měl používat každý. Tak co vy na to? Dáte přírodě šanci? Vysoce kvalitní přípravky seženete ve specializovaném e-shopu na www.biokrasa.sk.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Máš rád turistiku? Pak ti ve výbavě nesmí chybět funkční outdoorové kalhoty od značky Kilpi!

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije