Autoři Test Blogu se s ničím nepářou. Český internet má konečně objektivní recenzenty!

Jen málokdo z nás si ještě dokáže představit život bez internetu. Téměř všichni jsme nonstop online a surfujeme i cestou do práce nebo během víkendového pobytu v odlehlé chatce na horách. Díky internetu jsme neustále ve spojení s přáteli, posloucháme oblíbenou muziku, bavíme se a v neposlední řadě čerpáme zajímavé informace. O čem? O všem možném :-) Už dávno nemusíme utrácet za tištěné magazín, stačí pár kliknutí a vše si přečteme na webu. Dnes však nebudeme filosofovat nad tím, co nám internet dal a prozradíme vám, kde hledat skutečně objektivní testy zboží. Těch je totiž na internetu poskrovnu.

Testy a recenze zboží, které používáte i vy

Středobodem našeho zájmu se stal nový web, který cílí na spotřebitele – TestBlog.cz, na kterém pravidelně vychází testy nejen čokolád a recenze na nejrůznější zboží. A co je na něm tak zvláštního? Vždyť článků je všude habaděj... Jistě, ale většinou jde o promo výrobců, případně negativní články, za kterými stojí konkurence. A právě v tom se Test Blog liší. Nezávislí autoři hodnotí produkty zcela objektivně a to od obalu až po obsah. Kromě vlastních postřehů nezapomínají hodnotit i oficiální info, které udává výrobce. Na Test Blogu se tak objevují recenze jídla, kosmetiky, ale i elektroniky a spousty dalšího zboží, které běžně používáme.

Pošlete tip na recenzi předtím, než si zboží koupíte

Vtip je v tom, že se můžete zúčastnit i vy. Prostřednictvím formuláře, který najdete v sekci „Poslat tip na recenzi“ (v horním menu), do redakce zašlete tip na zboží, o němž byste se rádi dozvěděli více a zanedlouho se na webu objeví článek. V rámci zachování objektivity mohou čtenáři všechny testy komentovat a přidat tak do mlýna svůj názor. Pokud vás recenze zaujaly a nechcete s nechat ujít nové články, nezapomeňte se zaregistrovat k odběru newsletteru. Shrnuto a podtrženo, Test Blog je praktický pomocník, který vám může usnadnit nákup a rozhodně se ho vyplatí sledovat.

Publikováno: 28. 04. 2013

Kategorie: Horké tipy

Autor: Honza Vodička

Tagy: recenze | testblog | testblog.cz | testy