Horké tipy

Autoři Test Blogu se s ničím nepářou. Český internet má konečně objektivní recenzenty!

Jen málokdo z nás si ještě dokáže představit život bez internetu. Téměř všichni jsme nonstop online a surfujeme i cestou do práce nebo během víkendového pobytu v odlehlé chatce na horách. Díky internetu jsme neustále ve spojení s přáteli, posloucháme oblíbenou muziku, bavíme se a v neposlední řadě čerpáme zajímavé informace. O čem? O všem možném 🙂 Už dávno nemusíme utrácet za tištěné magazín, stačí pár kliknutí a vše si přečteme na webu. Dnes však nebudeme filosofovat nad tím, co nám internet dal a prozradíme vám, kde hledat skutečně objektivní testy zboží. Těch je totiž na internetu poskrovnu.

Testy a recenze zboží, které používáte i vy

Středobodem našeho zájmu se stal nový web, který cílí na spotřebitele – TestBlog.cz, na kterém pravidelně vychází testy nejen čokolád a recenze na nejrůznější zboží. A co je na něm tak zvláštního? Vždyť článků je všude habaděj… Jistě, ale většinou jde o promo výrobců, případně negativní články, za kterými stojí konkurence. A právě v tom se Test Blog liší. Nezávislí autoři hodnotí produkty zcela objektivně a to od obalu až po obsah. Kromě vlastních postřehů nezapomínají hodnotit i oficiální info, které udává výrobce. Na Test Blogu se tak objevují recenze jídla, kosmetiky, ale i elektroniky a spousty dalšího zboží, které běžně používáme.

Pošlete tip na recenzi předtím, než si zboží koupíte

Vtip je v tom, že se můžete zúčastnit i vy. Prostřednictvím formuláře, který najdete v sekci „Poslat tip na recenzi“ (v horním menu), do redakce zašlete tip na zboží, o němž byste se rádi dozvěděli více a zanedlouho se na webu objeví článek. V rámci zachování objektivity mohou čtenáři všechny testy komentovat a přidat tak do mlýna svůj názor. Pokud vás recenze zaujaly a nechcete s nechat ujít nové články, nezapomeňte se zaregistrovat k odběru newsletteru. Shrnuto a podtrženo, Test Blog je praktický pomocník, který vám může usnadnit nákup a rozhodně se ho vyplatí sledovat.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Máš rád turistiku? Pak ti ve výbavě nesmí chybět funkční outdoorové kalhoty od značky Kilpi!

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije