Krásná vrata nato tata

Také vás při pohledu na svá stará a omšelá garážová vrata napadlo, že by bylo prima mít fungl nová? Taková, která nejen skvělé vypadají, ale zároveň zastanou funkci tepelné a zvukové izolace a lze je otevírat pěkně na dálku, z tepla automobilu? Ale pěkně popořádku. Vrata do garáže představují dominantní prvek celého objektu a dokáží ji dodat šmrnc. Proč tedy většina z nás svou garáž, potažmo vrata zanedbává? Důvod je prostý, pro mnoho lidí jsou moderní garážová vrata symbolem luxusu, tedy něčeho, co si zřejmě nebudou moci dovolit. Opak je pravou, při troše štěstí narazíte na skutečně kvalitní výrobek, jehož cena odpovídá mnohem méně kvalitnějším kouskům. My jsme na taková vrata narazili a prozradíme vám, jaká.

Vídejte v Kadani, velmoci garážových vrat

Osmnáctitisícová Kadaň leží v Ústeckém kraji, jen nedaleko Chomutova a kromě toho, že v ní najdete nejužší ulici v České republice, se zde nachází “fabrika“ na výrobu garážových vrat. A ne jen tak ledajakých, pro znalé je značka DoorHan symbolem první jakosti a perfektní ceny v poměru ke kvalitě. Na otázku, jak si může výrobce dovolit stlačit ceny tak nízko a ještě vydělat balík peněz, existuje jednoduchá odpověď. Vrata se vyrábí na moderní, plně automatizované lince, díky čemuž jsou náklady minimální. Žádná sériová výroba se však nekoná, naopak. Výrobce chrlí unikátní vrata, která se stanou ozdobou každé garáže. Na chvíli se stanete designérem a navrhnete si svá vrata na míru. Zajímá vás, jak mohou vypadat?

Vrata, která nemá nikdo jiný

Jedním z největším pozitiv sekčních vrat DoorHan je možnost navrhnout si je podle svého gusta. Vybrat si můžete mezi sedmi základními barvami a pěti dekory, které imitují dřevo. V případě zájmu je možná kterákoliv barva z palety RAL. Jednotlivá barevná provedení lze vyrobit v kombinaci s šesti druhy panelů a třemi druhy povrchů. Výsledek stojí za to – unikátní vrata, která v sousedství nenajdete. V podstatě je jen na vás, zda je sladíte se zbytkem garáže, nebo zvolíte svébytný design, který se stane středem zájmu širokého okolí.

Konec promrzání a úniku tepla

Pociťujete v garáži markantní úniky tepla a to zejména během zimních měsíců? Vrata DoorHan představují znamenitou izolaci, díky které ušetříte na energiích za vytápění. Samotná vrata se mohou navíc pochlubit systémem propojených vnitřních plechů, díky kterému nepromrzají. Co se týče životnosti, je mnohem delší, než byste čekali. S trochou nadsázky se dá říct, že vás garážová vrata přežijí. Zda si vyberete klasické manuální, nebo moderní motorizované ovládání, je jen na vás. Pamatujte však na to, že není nad pohodlné otevírání vrat dálkovým ovládání. Další důležité informace získáte na webových stránkách prodejce www.univers.cz.

Publikováno: 13. 09. 2012

Kategorie: Uncategorized

Autor: Honza Vodička