Chcete odcestovat, ale nevíte, jak na to?

Ne nadarmo se říká:“Všude dobře, na dovolené nejlépe.“ Pokud jste první polovinu léta strávili doma na gauči, nebo ještě hůř – v práci, máte nejvyšší čas pro hledání vhodné prázdninové destinace, která vám pomůže zapomenout na každodenní útrapy. Dovolenka někde na horách rozhodně není od věci, ale ruku na srdce – na Šumavu přece můžete i na podzim, v létě se jezdí k moři. Díky výhodným last minute se můžete podívat do oblíbených přímořských letovisek za velmi příznivou cenu. Vezmete-li s sebou celou rodinu, ušetříte pořádný balík. Pro všechny, kteří si neví rady s výběrem té správné lokality, jsou určeny následující řádky.

Odcestovat není snadné

Tak kampak to letos bude? Poklidný Omiš v Chorvatsku, romantické Benátky v Itálii, nebo snad exotický Bangkok v Thajsku? Rozhodnout se není vždy snadné a to zejména tehdy, znáte-li turistickou destinaci jen z vyprávění a fotek katalogu cestovní kanceláře. Nemusíte však zoufat. Pro všechny, kteří bezradně krouží prstem pro mapě, je zde cestovatelský portál s všeříkajícím názvem odcestovat.cz. Ten je doslova nabitý informacemi, které vám pomohou odcestovat třeba na druhý konec světa. Zapomeňte na drahé cestovatelské brožurky, na webu máte všechny podstatné informace, které byste při svých toulkách mohli potřebovat.

Lepší, než obyčejný průvodce

Díky odcestovat si můžete nejen přečíst o vysněné dovolené, ale zároveň si zájezdy naplánovat, a to včetně letenky a ubytování. Vyhledávání je velmi jednoduché a přehledné a často zde narazíte na akční nabídky, které jsou zkrátka neodolatelné. Všechny texty jsou doplněny pěknými fotografiemi, které vám lokalitu přiblíží tak, jak ve skutečnosti opravdu vypadá. S ocestovat.cz je cestování mnohem jednodušší a především levnější. Nechcete-li přijít o aktuality a slevy, nezapomeňte se registrovat pro odběr novinek mailem.

Publikováno: 18. 08. 2012

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Honza Vodička

Tagy: dovolená | letenky | odcestovat.cz | ubytování | zájezdy