Pobavte se jako malé děti

Jak je to dlouho, co jste si naposledy zahráli nějakou počítačovou hru? Pokud jste ještě před několika lety nemohli odtrhnout oči od monitoru, ale dnes si na hraní nenajdete ani pár minut, udělejte výjimku. Osvěžte si paměť a připomeňte si, jako to bylo v době, kdy jste místo do práce utíkali před nestvůrami, co by pack-man a zachraňovali svět v těle anonymního superhrdiny. Počítačové hry jsou stále atraktivní zábavou a to i přesto, že je vám dávno přes třicet. V případě, že doma nemáte žádnou krabicovou PC hru, můžete si něco zahrát zdarma na internetu. Online hry mohou být stejně záživné, jako placené krabicovky.

Zahrajte si podle nálady

Na českém internetu je celá řada herních portálů, na kterých si můžete zahrát nejrůznější online hry. Mezi nejoblíbenější kategorie beze sporu patří akční a logické hry, které vám sežerou spoustu volného času. Je jen na vás, zda se chopíte kormidla vesmírné lodi a pořádně zatopíte vetřelcům, nebo se budete snažit poskládat rébus, s kterým by měl problém i Einstein. Hledáte-li kvalitní herní web, na kterém je dostatek online her, mohl by vás zaujmout server hry.cr. Nabízí nepřeberné množství her, které jsou neustále aktualizované. Na své si přijdou nejen kluci, ale ti holky, pro které je na hry.cr připravena samostatná kategorie. Neskutečně zábavné jsou i online hry pro dva, u kterých se můžete pobavit a změřit síly s přáteli.

Proč jsou online hry tak oblíbené?

Důvod, proč jsou hry online tak oblíbené a tíhne k nim spousta mladých i starších hráčů, je prostý. Nemusíte nic instalovat a jednoduše si spustíte hru v prohlížeči. Gamesky na hry.cr jsou poměrně kvalitní a určitě si mezi nimi najdete svého faovrita. Potěší i velmi příjemné rozhraní webu, na kterém se ihned zorientujete. Pokud se často nudíte, pusťte se do hraní online her a nudu stoprocentně zaženete.

Publikováno: 01. 04. 2012

Kategorie: Zábava

Autor: Honza Vodička

Tagy: hry online | hry zdarma | hry.cr | online hry