Technické plasty Röchling - špičková kvalita a nízká cena

Hledáte dodavatele vysoce kvalitních a přesto cenově dostupných technických plastů, ale zatím jste neměli to štěstí a na nikoho takového nenarazili? V tom případě vám zřejmě unikla nabídka společnosti Röchling Engineering Plastics s.r.o., která je dceřinou společností známé mezinárodní skupiny Röchling. Chcete se dozvědět, proč se spolupráce s výrobcem opravdu vyplatí?

Transformace rodinné firmy v mezinárodní koncern

Nejdříve malý výlet do historie. Psal se rok 1822 a vznikla rodinná firma Röchling, která se původně zabývala výrobou oceli. Její úspěšné fungování vedlo k rozšiřování výrobního portfolia a postupem času došlo k přeměně na jednoho z předních výrobců plastu. Rodina Röchlingů vývoj firmy ovlivňuje i dnes a to i přesto, že akciovou společnost vlastní více než 200 akcionářů. Technické plasty od Röchling Engineering Plastics s.r.o. se vyrábí z více než 30 základních materiálů a využívají je menší i nadnárodní společnosti.

Široká nabídka technických plastů překvapí kvalitou i cenou

Technické plasty z PE, PVC, PVDF, PP, Matroxu, Formatermu, LubX, litého polyamidu a dalších materiálů a v neposlední řadě také polotovary z polyamidu 6. Tento materiál zařadila společnost Röchling Engineering Plastics s.r.o. do výrobního programu v roce 2013 a je vůbec prvním výrobce, který tento obtížně zápalný polyamid vyrábí ve velkoformátových dílech v malých sériích. Röchling nabízí opravdu pestré spektrum technických plastů a to jak standardních, tak vysokoteplotních určených pro přímý styk s potravinami. V nabídce polotovarů najdete lisované, kalandrované a extrudované desky, tyče, trubky, svařovací dráty a spoustu dalších produktů z výše uvedených materiálů. Pokud jste hledali kombinaci kvality, příznivé ceny a zázemí renomovaného výrobce, právě jste ji našli. Všechny důležité informace najdete na webových stránkách www.roechling-plastics.cz.

Publikováno: 04. 05. 2014 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Podnikání

Autor: Honza Vodička

Tagy: plastové polotovary | rochling | technické plasty