Podnikání

Technické plasty Röchling – špičková kvalita a nízká cena

Hledáte dodavatele vysoce kvalitních a přesto cenově dostupných technických plastů, ale zatím jste neměli to štěstí a na nikoho takového nenarazili? V tom případě vám zřejmě unikla nabídka společnosti Röchling Engineering Plastics s.r.o., která je dceřinou společností známé mezinárodní skupiny Röchling. Chcete se dozvědět, proč se spolupráce s výrobcem opravdu vyplatí?

Transformace rodinné firmy v mezinárodní koncern

Nejdříve malý výlet do historie. Psal se rok 1822 a vznikla rodinná firma Röchling, která se původně zabývala výrobou oceli. Její úspěšné fungování vedlo k rozšiřování výrobního portfolia a postupem času došlo k přeměně na jednoho z předních výrobců plastu. Rodina Röchlingů vývoj firmy ovlivňuje i dnes a to i přesto, že akciovou společnost vlastní více než 200 akcionářů. Technické plasty od Röchling Engineering Plastics s.r.o. se vyrábí z více než 30 základních materiálů a využívají je menší i nadnárodní společnosti.

Široká nabídka technických plastů překvapí kvalitou i cenou

Technické plasty z PE, PVC, PVDF, PP, Matroxu, Formatermu, LubX, litého polyamidu a dalších materiálů a v neposlední řadě také polotovary z polyamidu 6. Tento materiál zařadila společnost Röchling Engineering Plastics s.r.o. do výrobního programu v roce 2013 a je vůbec prvním výrobce, který tento obtížně zápalný polyamid vyrábí ve velkoformátových dílech v malých sériích.
Röchling nabízí opravdu pestré spektrum technických plastů a to jak standardních, tak vysokoteplotních určených pro přímý styk s potravinami. V nabídce polotovarů najdete lisované, kalandrované a extrudované desky, tyče, trubky, svařovací dráty a spoustu dalších produktů z výše uvedených materiálů. Pokud jste hledali kombinaci kvality, příznivé ceny a zázemí renomovaného výrobce, právě jste ji našli. Všechny důležité informace najdete na webových stránkách www.roechling-plastics.cz.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije