DJ Mekki Martin: brněnský rezident, jehož electro housová produkce sklízí úspěchy i v zahraničí

Patříte k příznivcům taneční muziky? Konkrétně stylu zvaného electro house? Pokud však aktivně nesledujete současný vývoj české housové scény, pravděpodobně vám unikla přítomnost některých nových tváří, které do světa hudby přináší čerstvou krev. Dnes vám představíme mladou brněnskou hvězdu, která velmi často hraje ve zdejším Tabarin Clubu. Popularita DJ Mekkiho Martina strmě stoupá a jeho osobité produkci přijdete na chuť i vy. Volume doprava, vážení – beaty brněnského rezidenta vás vytáhnout na parket!

Jeho vášeň pro elektronickou hudbu se zrodila v raném věku

DJ Mekki Martin nepatří mezi obyčejné DJ's. Jak jsme již zmínili v úvodu, podílí se na vývoji scény vlastní produkcí, která rozhodně stojí za poslech. Svému řemeslu se začal věnovat v útlém věku, konkrétně v osmi letech. Do té doby ho zajímal spíše sport, ale jakmile usedl za mixážní pul a gramofony, jeho život se jednou pro vždy změnil. Díky jeho tvrdé práci se brněnský Tabarin Club dostal mezi DJ Mag's Top 100 Clubs. Kromě toho, že v klubu sám hraje, pečlivě vybírá hostující DJs a organizuje akce.

Zahrál si i na Ibize

DJ Mekki Martin sklízí jeden úspěch za druhým i v zahraničí. Zahrál si v klubech v USA, Švédsku, Rakousku, Španělsku i u našich východních sousedů na Slovensku. Nejvíce si však zamiloval Ibizu – ráj všech parties. Za zmínku stojí jeho účinkování na „Welcome 2 Miami“ party pořádané na Nikki Beach, po boku Rogera Sancheze a dalších známých DJs. Chcete-li si ho poslechnout na živo i vy, nezapomeňte se podívat na rozpis plánovaných akcí. Najdete je na www.mekkimartin.com v sekci „schedule“. Promotéři mohou Mekkiho kontaktovat s nabídkou spolupráce prostřednictvím online bookingu.

Poslechněte si špičkový electro house na YouTube

Na webovkách je k dispozici také kompletní diskografie a vy si můžete zakoupit libovolný mix (anebo rovnou všechny). Případně zamiřte na YouTube a začněte odebírat Mekkiho youtube kanál. Nedostanete-li se v nejbližší době na house párty, alespoň si zpříjemníte den poslechem poctivé česko electro house muziky. Thumb up, DJ Mekki Martin!

Publikováno: 17. 12. 2014

Kategorie: Zábava

Autor: Honza Vodička

Tagy: dj mekki martin