Bydleni

Nemačkejte se na koupališti – vlastní bazén můžete mít i na splátky!

Léto, na které jsme se tak dlouho těšili, je konečně tady a i vy jistě využíváte každou volnou chvilku k relaxaci na sluníčku, k opalování a samozřejmě i ke koupání. Léto bez vody je pro většinu z nás naprosto nepředstavitelné, ale i tak nás může od koupání odradit přeplněné koupaliště nebo špinavá voda na přehradě. Možná si proto pohráváte s myšlenkou koupi vlastního bazénu, ale odpíráte si ho jen proto, že si ho momentálně nemůžete dovolit. Máme pro vás dobrou zprávu – bazén si můžete pořídit i na splátky!
Vlastní bazén má oproti koupališti nebo přehradě spoustu výhod. Tou nejpodstatnější je bezesporu fakt, že vás nikdo nebude rušit, ale stejně tak i bezpečnost vašich dětí. Uhlídat je na přeplněném koupališti je často nadlidský úkol a v případě přírodní nádrže musíte počítat s přítomností sinic a bakterií, které mohou způsobit nepříjemné zdravotní problémy. Vlastnímu bazénu tak hraje do karet mnohem více než jen soukromí.
Bazén už dávno nesymbolizuje něco nedostupného a stal se nedílnou součástí téměř každé zahrady. Ty menší nestojí více než několikadenní pobyt u moře a jsou-li udržovány, vydrží pěkných pár sezón. V případě větších zabudovaných bazénů už samozřejmě musíme počítat s vyšší investicí. Pokud si v současné době nemůžete realizaci dovolit, ale zároveň nechcete čekat, než se vám cílovou částku podaří našetřit, obraťte se na společnost ALBIXON a.s., která nabízí financování prostřednictvím úvěru. Výrobce spolupracuje s bankou UniCredit Bank, která zájemcům nabízí výhodné úročení a transparentní podmínky. Společnost ALBIXON patří mezi největší evropské výrobce a působí v oboru více než 20 let. V nabídce bazénu ALBIXON nechybí levnější nadzemní bazény, ale také samonosné, foliové, přelivové a laminátové varianty v mnoha tradičních i méně tradičních tvarech.
ALBIXON je držitelem 52 patentů a průmyslových vzorů pro bazény a zastřešení bazénů a aktuální nabídku najdete na webu www.albixon.cz. Foto: sxc.hu

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije