Nepadnoucí oblečení už nemusíte vracet

Udělala jste si radost, plácla se přes kapsu a pořídila si luxusní šaty, po kterých jste již dlouhou dobu toužila? A až doma zjistila, že vám nesedí tak, jak ještě před malou chvílí seděly v obchodě? Máte dvě možnosti – šaty vrátit a vybrat si jinou velikost. A nebude-li k mání, poohlédnout se po jiných. Jenže co dělat v případě, že se vám šaty líbí natolik, že je za jiné nevyměníte ani za milion? Nečekejte, až do nich zhubnete, nebo naopak přiberete a nechte si je upravit. To samé platí i v případě, že potřebujete šaty prodloužit, či zkrátit. Spojte příjemné s užitečným a udělejte si malý výlet do Brna!

Konečně profesionální krejčovství

Co má společného Brno a oblečení na zakázku? Víc, než si myslíte. Své šaty, saka, kabáty, rifle, ale i kožené či sportovní oděvy zde můžete svěřit do rukou profesionální krejčí, která vám oblečení opraví tak, aby vám perfektně sedělo. Na rozdíl od mnohé konkurence počítejte s vysokou kvalitou zpracování, použití kvalitních látek a osobním přístupem. 20 let praxe v oboru je dostatečným důvodem pro využití odborného poradenství. V příjemném prostředí se tak můžete poradit s odborníky, kteří vám doporučí případné změny a poradí, co vám bude opravdu slušet.

Expresní šití a oblečení na zakázku

Úpravu oděvů v Brně využijete i tehdy, kupujete-li často oblečení přes internet. Ne vždy se podaří natrefit na kousek, který by vám padnul a nechcete-li ho vracet, nechte si ho upravit! Budete-li opravdu spěchat, jistě neopovrhnete možností expresního šití do 24 hodin nebo okamžitých úprav na počkání. Zakázkové krejčovství zase ocení zejména lidé, kterým se kvůli netradičním proporcím oblečení špatně shání. Průběh zakázkového šití netrvá déle, než dva týdny a to včetně dvou zkoušek a doladění. Další informace a ceník najdete na webu upravy-opravy.cz.